Aktuální téma je: Studna lží

Výběr na téma: Knihomolství

21. dubna 2014 v 12:00 | Yima, Shaymin, @Mia, Marrei, Mikayla, HellieG |  Výběr článků
Přeji krásné Velikonoční pondělí! Milé dámy, teď už je poledne, tak nepouštějte dovnitř žádné opozdilce a polejte je pěkně studenou vodou! (Nevím, jestli je to opravdu nějaký zvyk, ale v mém okolí se to tak vždy tradovalo.) Proto mě klidně opravte, kdybyste měli jiné informace. A teď k výběru článků. :)
Mezi námi je zřejmě hodně knihomolů, podle článků, které jsme měly tu čest číst. Ale samozřejmě jsme narazily i na neknihomolové lidičky. A tady máte výběr článků, které nám připadaly nejlepší.

Náš výběr:
O tom, že oblíbená kniha nemusí být dobrá se dočtete na blogu Lapis a můžete se inspirovat pár tipy na čtení.
AnnieWondy rozdělila knihomoly mezi námi do tří skupin. Do které patříte vy?
O tom, jak vypadá dokonalá kniha pro dnešní čtenářky, píše Ell-e.
Jedna lehčí básnička od Vényi.
Jak přemoci povinnou četbu pomocí Džiu-Džitsu radí Kateřina Štiblická.
Rozdělení knihomolů na poddruhy najdete na z-deniku-sprtky.blog.cz.
Můžete být vůbec závislí na knížkách. Přečtěte si i-m-addicted-to-books
Snad vás pobaví Malkielův článek Bacha na knihomoly.

Váš výběr:
Myslím, že ve výběru by nemělo chybět krásné vyznání od Domoviny.
Nechte se okouzlit skvělou pointou u Robky.
Ráda bych za tento týden nominovala povídku od Lady≈Claire.
Nominuji tento článek o zásadách knihomola od -prastary-.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 22. dubna 2014 v 11:57 | Reagovat

[Smazaný komentář] Téma týdne přirozeně zajímá, pomocí tématu týdne bloger chvíli visí na titulce. Moc lidí nezajímají výběry, to je fakt, ostatně se psalo i když nikdo žádné výběry nedělal, ale když to někoho baví dělat, proč ne? A co myslíš tím, že se do výběru dostane něco lehce přes 3 %? To má výběr nejlepších článků obsahovat 80 % či co? A logicky nejlepší jsou to články pro toho, kdo je vybíral, ostatní můžou mít jiný názor. Já četla pár super článků, co tu nejsou, a co má být?
Pokud máš pocit, že témat týdne nikoho nezajímá, tak ho měj, kdo má jiný, bude jednat jinak. Ale očividně zajímá tebe, čili minimálně někoho zajímá.

2 Shaymin. Téma týdne. Shaymin. Téma týdne. | Web | 22. dubna 2014 v 19:29 | Reagovat

[Smazaný komentář] Drahý pane M.,
1) jako první mě napadlo: Jděte se bodnout. Protože přesně téhle odpovědi si žádají Vaše komentáře - je stejně dětinská (jen ta vulgarita chybí).
2) Téma týdne neslouží k soutěžení, ne. Má to být něco jako "instantní múza". Jak to kdo pojme - to je jeho věc. Proto tady nemáme žádné "TOP nejhorší" atd.
3) Je-li toto celé podle Vás ztráta času, proč vůbec projíždíte články na téma týdne? Proč na TT reagujete?
4) Připomínáte mi Villona. Píšete sem 2 sáhodlouhé komentáře, které zakončíte větou: "Děvče jednu dobrou radu - slyšela jsi někdy o tom, že tam venku za oknem existuje taky nějaký reálný svět? :-D". Dále pak urážíte Malkiel a Kreperát, ale přiznejme si, není právě ta touha po viditelnosti/pozornosti to, co Vás k tomuto činu dohnalo?

Ne, vážně Vás nechápu. To bude asi ta jiná věková kategorie.

3 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 22. dubna 2014 v 22:19 | Reagovat

[Smazaný komentář]na začátek upozornění - píšu z mobilu, protoe jedu z kina - tolik k existenci okolniho světa. Reagovala jsem hned, protože se nahodou objevil ve stejné době, kdy jsem čekala na vlak. A o přdnáškách a prostoru mezi nimi mám dost času viset na netu. Jinak je pro me ale překvapení, ze tt nejvic řeším a to dokonce roky. Když je na pre téma (což bývá často, protože dav má zajímavou vlastnost volit nejčastěji voloviny, tak mě nezajímá do chvíle, než padne lepší. Pokud se mi líbí, řada píšu. Řada ho i využívám pro hp blog. A kdyz je možnost vybrat si, hlasují. Jestli je tohle brutální řešení, tak ti,  co žádné nevynechali, jsou pak co? Každý má dny, kdy nemá. o dělat, tak klika na odkazy, a dny, kdy dělá ne o jiného. Ovšem t a vyjádření ukazují hodně. Především že máš u pici víc než tt.

4 Amireli Amireli | 23. dubna 2014 v 10:40 | Reagovat

M. Jedinej, kdo je tu "instantní p*ča" jsi ty. Když se ti nelíbí nápad Téma Týdne, jdi se někam zahrabat. Někteří rádi píšou články a když nemají tu múzu, je zde TT, které je nakopne a můžou vytvořit báseň, úvahu, prostě něco, co by mohlo zaujmout. Je v tom i značná část toho, že se zviditelní, což si myslím, že alespoň tohle je od blog.cz ohleduplné. Jestli se ti snad stalo, že bys nebyl tak úspěšný, jak jsi čekal (věř mi, že tu máš spoustu takových lidí, včetně mě) tak asi si budeš muset chvíli počkat a nenadávat na každým rohu. Kill it before it lays eggs, nic jiného k tvému chování už bych nedodala.

5 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 26. dubna 2014 v 10:35 | Reagovat

Díky, potěšilo mě, že jsem ve výběru. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.