Aktuální téma je: Vánoce očima dítěte

Srpen 2014

Výběr na téma: Toulky ve hvězdách

25. srpna 2014 v 12:00 | @Mia, Yima, Tea, Terka M. |  Výběr článků
Tak vidíte, jak ty prázdniny rychle utekly. Další výběr si budeme pročítat už během školního roku. Tak jak se těšíte? Do školy, až vaše děti konečně půjdou do školy a nebudou jen tak doma polehávat?

Tenhle týden bylo téma o toulkách ve hvězdách, někteří psali o svých snech, o svých blízcích, kteří koukají z nebe dolů, některým hvězdy scházejí a někteří zase se vcítili do pozice hvězdy, články se tento týden rozhodně povedly a tady výběr z těch nejlepších.


Náš výběr:

Váš výběr:

Nové TT: Ztracené vzpomínky

25. srpna 2014 v 6:00 | Yima |  Témata
Poslední téma letošních prázdnin je tu. Už se evidentně dostáváme do podzimního splínu, protože novým tématem jsou Ztracené vzpomínky, které navrhla tvůrkyně tohoto vzhledu Raina. Ve 22:42 toto téma dostalo neuvěřitelných 58 hlasů!


Výběr na téma: Oblíbená píseň

18. srpna 2014 v 12:00 | Lenča, Yima, Tea, Terka M., Eliza |  Výběr článků
Tenhle týden vznikaly články o hudbě, soupisy oblíbených písniček či články o tom, jaká by taková oblíbená píseň vlastně měla být.

Náš výběr:

Váš výběr:
  • Příběh: Lázeňské intermezzo
  • Chtěla bych do výběru nominovat článek od Robky, který pojala v originálním stylu "Pořád stejná písnička" a rozvinula tak velmi zajímavou, inteligentní a eticky laděnou úvahu, která určitě stojí za přečtení: Pořád stejná písnička
  • Do výberu by som chcela dať článok od Ňuňu: Music is my life

Nové TT: Toulky ve hvězdách

18. srpna 2014 v 6:00 | Yima |  Témata
Předposlední prázdninový týden je tady!
Na začátek bych ráda upozornila, že si můžete dát ikonku našeho blogu do menu nebo kamkoli jinam na blog, aby se o tomto blogz dozvědělo více lidí. Více informací ZDE. Měly by ještě nějaké vzhlednější přibýt.
Novým tématem pro tento týden jsou Toulky ve hvězdách, které navrhla Edona. Printscreen pořízen ve 22:08.

Ikonky

16. srpna 2014 v 1:24 | Yima |  Informace
Na začátku týdne jsem dávala anketu, jak to vypadá se čtením článků z výběru - tak jo, docela to čtete, jak to vypadá. V komentářích jsme potom měly nějaké ohlasy. Jeden takový přikládám, autorem je anie-ena.


Tak. A tak jsem tedy vytvořila nějaké ty ikonky. Není to žádné mistrovské dílo, prostě jsem vzala nápis ze záhlaví. Pokud by někdo měl zájem, můžete vytvořit taky nějaké, které by třeba byly propracovanější a vzhlednější. Potom nám je pošlete na tema.tydne@seznam.cz, ale také napište kamkoli na blog do komentáře (nejlépe k tomuto článku či k nejnovějšímu výběru/vyhlášení), že jste nám něco poslali, protože na e-mail zavítám jednou za uherský rok.

K čemu tyto ikonky vlastně slouží? Jde o to, aby se o tomto blogu dozvědělo více lidí, aby více lidí navrhovalo témata (i když teď je jich dostatek), hlasovalo pro témata na další týden a dávalo články do výběru. Pokud třeba někdo z vás, čtenářů, vybere nějaký článek, my ho dáme do článku, ale vy jste o tom třeba nenapsali do komentáře autorovi článku, nikdy se to taky nemusí dozvědět, že byl někam vybrán. Ikonka tedy dává větší možnost k tomu, aby o nás blogeři veděli.

Kdo si může ikonku na blog dát? Pokud nás podporujete, chcete, aby se uskutečnily ty věci v předchozím odstavci, tak právě vy. Pokud jste už ve výběru byli, můžete si tam dát ikonku s tím, že se pochlubíte svým čtenářům o tomto úspěchu, klidně si to k tomu napište. Odpověď tedy zní: ÚPLNĚ KDOKOLI! Pokud tak učiníte, mnohokrát vám děkuji. (A jestliže nevíte, jak na to, v komentářích se zeptejte, určitě vám poradíme buď my, nebo někdo jiný.)

Na výběr je tedy zatím ze tří ikonek. Dvě ikonky jsou jen nápis. Jeden i s blog.cz, druhý bez. Na třetím je i jakési "vysvětlení", co je toto zač, co se tu děje, aby blogeři, kteří na to jen tak někde narazí, věděli, o co se vlastně jedná.

Výběr na téma: Kouzelná země

11. srpna 2014 v 12:00 | Yima, Lenča, Terka M.,Tea |  Výběr článků
Články o vymyšlených zemích, články o Česku, články o zemích, které jste navštívily. Sešla se tu pěkná mozaika kouzelných zemí. A jaké kousky se nám a vám líbily nejvíc, tak na to se můžete podívat.

Pokud jste si všimli, tak vlevo v menu je momentálně anketa, jestli vůbec někdo čte tady ty výběry. Jako jo, pro nás to má jistě taky přínos, už jsem si takhle našla pár oblíbených blogů, ale kdybychom to měli dělat jen pro toto, nebylo by to značně k ničemu? Odpovídejte. V menu, pod tímto článkem - jak chcete.

Náš výběr:

Váš výběr:

Nové TT: Oblíbená píseň

11. srpna 2014 v 6:00 | Yima |  Témata
Jak jsem říkala minulý týden, dnešní téma týdne bylo druhé o dva hlasy v minulé anketě. Někteří toto téma uvítali, jiní se zase bouřili. Tak já vám něco povím - vám se člověk nikdy nezavděčí. Jednou, když je to těsně, a my to nedáme na další téma, tak jsou někteří naštvaní, protože "tak se to dělalo na minulém TT". A pak to tak teda uděláme a je naštvaná druhá polovina. Tak to prostě občas uděláme tak a občas zase onak. Dneska je tu zase regulérní anketa.
Na tento týden tu máme téma Oblíbená píseň, které navrhla Dena Hviezdička.
A ještě jedna věc na konec: Nezapomeňte se dívat v noci na oblohu, už by měly padat hvězdy. A zrovna zítra by to mělo být nejhezčí a největší. Tak si něco přejte a mějte se fanfárově. :)

Výběr na téma: Zlo a dobro

4. srpna 2014 v 12:00 | Lenča |  Výběr článků
Taky se vám tak nechce věřit, že jsou prázdniny už v polovině? A tak tu máme první srpnový výběr, tentokrát toho, co se nám líbilo na téma zla a dobra.

Náš výběr:
  • Hodně působivý článek o dobru a hlavně pak zlu napsala Daeris.
  • Lucie Poláková posílá tímto vzkaz matce Zemi.
Váš výběr:

Nové TT: Kouzelná země

4. srpna 2014 v 10:21 | Yima |  Témata
Ahoj!
Polovina prázdnin za námi, už jen srpen a do školy. Tak pro zahnání prázdninové nudy tu je téma Kouzelná země, které navrhla Ilon-Ká**. Zároveň vysvětlení, proč tu není anketa na další týden. V minulosti byly stížnosti, že když nějaké téma vyhrálo jen o kousek, že vy to za tím mělo být na další týden. Okej, tak automaticky příští týden bude téma Oblíbená píseň, které bylo vždy v těsném závěsu za dnešním vítězným.

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.