Aktuální téma je: Něco, co o mně nikdo neví

Prosinec 2014

Výběr na téma: Pusa na dobrou noc

29. prosince 2014 v 12:00 | Tea, Steeve X |  Výběr článků
Vánoční týden se pomalu blíží ke konci, dárky porozdané, jídla dojezená, dnes paradoxně začalo teprve na pár místech sněžit, ale pokud jste neodjeli někam za sněhem lyžovat, nebo jste si nevypnuli internet, právě pro ten Vánoční klid a pohodu, můžete si při relaxování přečís pár článků, které i během Vánoc pro Vás hledali a našli. Hezké čtení a nezapomeňte na pusu na dobrou noc.

Náš výběr:

Váš výběr:

Nové TT: Útěk před smrtí

29. prosince 2014 v 6:00 | Tea |  Témata
Původně jsme Vám psaly článek o vyhlášení prázdnin, ale jelikož Standa téma: Pusa na dobrou noc vložil na titulní stránku, prázdniny se prakticky zrušily. Abychom i tento týden-poslední v tomto roce navíc, měly pro Vás nové Téma Týdne, stane se tak na druhém místě, které vyhrálo v poslední anketě.Je takové neobvyklé a chmurné, ale uvidíme, jakou můzu v posledním letošním roce blogeři a blogerky budou mít. Nové Téma: Útěk před smrtí navrhla Cath.

PS: Vše nejlepší do vstupu nového roku, Vám všem přeje celý tým Téma Týdne.
PS2: Omlouvám se, že Printscreen (22:50) vypadá neobvykle jinak, jak jste zvyklí, ale jsem momentáně bez programu, který je na nootboku, který je na měsíc v opravně, tak snad Vám to nebude tolik vadit.


Výběr na téma: Samomluva

22. prosince 2014 v 12:00 | Adina, Terka M.,Tea, Kika, Steeve X |  Výběr článků
Ahoj. Srdečně vás vítáme u dnešního výběru témat týdne, ve kterém jste psali o samomluvě. O tom, že jí trpíte, že vám připadá normální a že každý jí trpí, ale někdo si to třeba nechce přiznat. Někdo psal povídky, někdo básně. Inu, pojďte se podívat na články, které se za tento týden urodily.

Náš výběr:

Váš výběr:

TT prázdniny

22. prosince 2014 v 6:00 | Yima |  Informace
Znáte ten pocit nejistoty? Nejistoty, jestli bude mít Standa dovolenou i příští týden, popříští, kdy se vrátí do práce a vybere nám na titulní stránce blogu články dne a změní téma týdne? Docela mi vadí, že nám svou nepřítomnost nehlásí předem. Jistě, nejsem jeho nadřízená a nic, ale pocit nejistoty mi kazí nervy a tak, takže dřív umřu! A vůbec, mohli bychom si to lépe naplánovat.

Protože nevíme, jak to bude, rozhodly jsme se (po dlouhých debatách), že vyhlásíme tématové prázdniny. Můžete nadále psát na téma Samomluva, pokud vás to oslovilo a stále jste nevyčerpali nápady. Určitě se vám uleví, že můžete strávit svátky v klidu a míru a nemusíte se zahazovat s tématem týdne. Pokud chcete psát články, téma týdne k tomu také nepotřebujete.

Jistě, je nám to všem převelice líto, ale co máme dělat? Jsme bezmocní stejně jako vy. Dnes si můžete také přečíst výběr na téma Samomluva. Nové téma bude vyhlášeno 5. ledna z ankety, která je stále v menu, můžete nadále hlasovat pro své favority.

Přejeme vám krásné Vánoce, Silvestr, Nový rok i nový rok. Užijte si Ježíška, rodiny, volna, doufejme, že i sněhu. Mějte se překrásně a těšíme se na vás v novém roce 2015! :)

Za tým TT, Yima!

Výběr na téma: Co bych řekl(a), ale nemůžu

15. prosince 2014 v 12:00 | Yima, Adina, Terka M., Kika, Steeve X, Tea, |  Výběr článků
Vánoce se blíží. My sice nereprezentujeme Ježíška, ale mile rádi se ujmeme jeho odkazu a darujeme vám následující výčet skvělých článků na TT. Ve výberčím týmu doufáme, že ani nadcházející čas prázdnin vás nezastaví v produkování tak přínosných a čtivých dílek, jaká jsme měli možnost číst (a vybírat) i dosud. Vytrvejte tedy... a při tom všem hektickém shánění darů a nedarů si třeba udělejte pauzu a přečtěte nějaký z námi vyselektovaných textů :)

Náš výběr:
Váš výběr:
Také jste si všimli, že zatímco ženské pohlaví psalo spíše o vyznáních lázky a citech bez pout, "kluci a muži" dali spíše přednost "drsnějšímu" projevu názorů a racionálním úvahám o vnějším projevu? Toť psychologie v praxi! ;) (pozn. Steeva)

Nové TT: Samomluva

15. prosince 2014 v 6:00 | Yima |  Témata
Poslední (úplný) týden před Vánoci, všichni cítí ten shon a chaos kolem sebe, jen já nic nepociťuji a cítím se být v pohodě a konečně šťastná. Doufám, že už máte všichni dárky! A potěšíte jimi své blízké. Protože správný dárek je ten, který potěší obdarovaného, ne darujícího. (To bylo tento týden ve scénáři k zamyšlení Dona Bosca u nás ve středisku.)
Téma týdne Samomluva navrhla Terka. (Printscreen 21:52)

Výběr na téma: Maličkosti, které dělají lidi šťastnými

8. prosince 2014 v 12:00 | Kika, Yima,Tea, |  Výběr článků
Zdravím vás s dalším adventním výběrem!


Náš výběr:


Váš výběr:

Nové TT: Co bych řekl(a), ale nemůžu

8. prosince 2014 v 6:00 | Yima |  Témata
Zdravím vás po druhé adventní neděli!
Teď bych správně měla psát referát do chemie, zítra ho máme odevzdávat a já ani nezačala. Dělala jsem spoustu jiných věcí. Už ani na to téma týdne nemám tolik času, ale já si ten čas po Vánocích zase najdu, slibuju! Chtěla jsem napsat i článek na současné téma, ale taky jsem se k tomu nedostala.
Nicméně, tentokrát je téma týdne Co bych chtěl(a) říct, ale nemůžu. Navrhla ho Catherina Radioactive.

Výběr na téma: Padesát odstínů...

1. prosince 2014 v 12:00 | Adina, Kika, Yima, Tea, Steeve X |  Výběr článků
Poslední dobou nestíhám, nevím, jak jsou na tom ostatní, takže toto může být ten důvod, proč je tu méně článků. Nehodláme to ale nechat přejít v tradici, to v žádném případě! Tak nám v tom alespoň pomáhejte vy a pište i nadále váš výběr. :)

Náš výběr:

Váš výběr:

Nové TT: Maličkosti, které

1. prosince 2014 v 6:00 | Yima |  Témata
Přeji vám krásný adventní čas!
O víkendu jsem vyrobila adventní věnec, byla na adventním čtení, kde se četla první kapitola z knihy Oskar a růžová paní, velmi pěkné, to si vážně přečtěte. Už je to zkrátka celé takové vánoční, jen Ježíškovi jsem nestihla napsat. A co vy? Už jste napsali Ježíškovi?
A aby toho nebylo málo, toto je stý článek zveřejněn na tomto blogu!
Novým tématem týdne je Maličkosti, které dělají lidi šťastnými, což se do toho předvánočního času hodí, aspoň si můžeme vzpomenout, za co jsme opravdu rádi a lidem, kteří za to mohou, potom náležitě poděkovat. Za toto téma vděčíme Jull.

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.