Aktuální téma je: Něco, co o mně nikdo neví

Fotíme na TT

Fotíme na TT: Změna je život

Úterý v 12:00 | David
Po týdenní dovolené jsem zpět, ještě jednou tímto děkuji Lucky Lady. za příkladné zastoupení. :-)

Fotíme na TT: Úsměv

6. listopadu 2018 v 12:00 | Lucky Lady.
Vitajte pri ďalšom kole Fotíme na TT aktuálne na tému Úsměv, avšak tentokrát s Lucky Lady! Dnes zastupujem Davida, verím však, že vás moja maličkosť bude tešiť rovnako ako David pri vyhodnotení. V prvom rade však chcem vyzdvihnúť všetkých blogerov, ktorí sa aktívne zapájate do tejto rubriky, aj keď nie vždy je jednoduché vymyslieť fotku na danú tému. Okrem toho, chcem pochváliť aj samotných hlasujúcich, ktorí pravidelne hlasujete dole v anketách, pretože bez vás by žiadny výherca nemohol byť! A teraz už môžeme prejsť na konkrétne výtvory, ktoré ste nám poslali, a následne na vyhodnotenie predchádzajúceho kola.

Fotíme na TT: Maličkosti, které vyvolávají vzpomínky

30. října 2018 v 12:00 | David
Dneska se podíváme na to, které maličkosti ve vás vyvolávají vzpomínky. Do souboje se přihlásilo celkem 6 uchazečů a vy nyní můžete rozhodnout o TOP 3. :-)

Fotíme na TT: 50 odstínů mne

23. října 2018 v 12:00 | David
Po minulém rekordním kole s 12 výtvory máme dnes sice 1/3 účast, ale to vůbec nevadí, i tak máte z čeho vybírat nejlepší fotografie. :-)

Fotíme na TT: Brouci a jiná havěť

16. října 2018 v 12:00 | David
Máme tady nový rekord!!! I když jsem předpokládal, že fotografií přijde dostatek, v překonání dosavadního rekordu jsem moc nedoufal. Dnes to budete mít těžké, protože budete vybírat z celkem 12 výtvorů! :-)

Fotíme na TT: Nejsem tím, kým mám být

9. října 2018 v 12:00 | David
Ve srovnání s minulým rekordním kolem se tady sešlo SEŠT výtvorů, což je sice větší půlka, ale i tak je to stále dost. Kéž by byl takový počet v rámci rubriky průměrný. Jinak už jste se dívali, na co můžete fotit příště? Myslím, že šance překonat minulý rekord je veliká! :-)

Fotíme na TT: První mimozemský kontakt

2. října 2018 v 12:00 | David
Musím napsat, že jste mě neskutečně potěšili, protože na minulé TT "První mimozemský kontakt" jste poslali skvělých 11 fotografií, což znamená nejen splnění minulé výzvy, ale také i nový rekord v počtu příspěvků. Tímto vám upřímně děkuji. Zároveň doufám, že budete podobně aktivní i v následujících dílech. :-)

Fotíme na TT: 10 nejhorších...

25. září 2018 v 12:00 | David
Zdravím vás u dalšího výběru fotografií na minulé TT "10 nejhorších". Bohužel se dneska sešly pouze dva výtvory, což je pro mě celkem zklamání. Chápu, že ne vždy téma sedí na focení, ale nebojte se zapojit své nejpestřejší fantazie. Téma nemusí být nutně zachyceno přímo na dané fotografii, stačí když je obsaženo v myšlence, která se váže k dané fotce (např. v popisku), či jakkoliv jinak to vyplývá z jejího kontextu...

Tak co, navnadil jsem vás trochu? Dáme příště alespoň 10 fotek? Udělali byste mi obrovskou radost! :-)

Fotíme na TT: Zodpovědnost

18. září 2018 v 12:00 | David
Vítejte již u třetího článku s výběrem fotografií na minulé téma týdne "Zodpovědnost". Sice dorazily pouze 3 výtvory a automaticky se tak všechny stávají vítězi, přesto vám dávám možnost prostřednictvím ankety vybrat absolutního vítěze. V komentářích pak můžete svou volbu zdůvodnit.

Fotíme na TT: To bude dobrý

11. září 2018 v 12:00 | David
I přes technické problémy na serveru Blog.cz tato rubrika nezastavuje a pokračuje dále. Dnes si představíme vaše výtvory na téma "To bude dobrý". Stejně tak se podíváme, kdo vyhrál minulé kolo.

Fotíme na TT: Jsem lovec

4. září 2018 v 12:00 | David
Vítejte u prvního článku představující vaše fotografické výtvory na předchozí téma "Jsem lovec". Jsem velmi mile překvapen, kolik se sešlo příspěvků, doufám že se stejným elánem budete fotit i další týdny. :-)
 
 

Reklama

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.