Aktuální téma je: První mimozemský kontakt

Fotíme na TT

Fotíme na TT: 10 nejhorších...

Dnes v 12:00 | David
Zdravím vás u dalšího výběru fotografií na minulé TT "10 nejhorších". Bohužel se dneska sešly pouze dva výtvory, což je pro mě celkem zklamání. Chápu, že ne vždy téma sedí na focení, ale nebojte se zapojit své nejpestřejší fantazie. Téma nemusí být nutně zachyceno přímo na dané fotografii, stačí když je obsaženo v myšlence, která se váže k dané fotce (např. v popisku), či jakkoliv jinak to vyplývá z jejího kontextu...

Tak co, navnadil jsem vás trochu? Dáme příště alespoň 10 fotek? Udělali byste mi obrovskou radost! :-)

Fotíme na TT: Zodpovědnost

18. září 2018 v 12:00 | David
Vítejte již u třetího článku s výběrem fotografií na minulé téma týdne "Zodpovědnost". Sice dorazily pouze 3 výtvory a automaticky se tak všechny stávají vítězi, přesto vám dávám možnost prostřednictvím ankety vybrat absolutního vítěze. V komentářích pak můžete svou volbu zdůvodnit.

Fotíme na TT: To bude dobrý

11. září 2018 v 12:00 | David
I přes technické problémy na serveru Blog.cz tato rubrika nezastavuje a pokračuje dále. Dnes si představíme vaše výtvory na téma "To bude dobrý". Stejně tak se podíváme, kdo vyhrál minulé kolo.

Fotíme na TT: Jsem lovec

4. září 2018 v 12:00 | David
Vítejte u prvního článku představující vaše fotografické výtvory na předchozí téma "Jsem lovec". Jsem velmi mile překvapen, kolik se sešlo příspěvků, doufám že se stejným elánem budete fotit i další týdny. :-)
 
 

Reklama
Reklama

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.