*** Info: Blog je dočasně pozastaven! ***

Informace

Dočasné pozastavení činnosti blogu TT

26. dubna 2020 v 20:00 | Snapeova
Přeji vám hezkou neděli.

Pravděpodobně jste si všimli, že u posledního vyhlášení tématu týdne není připojena anketa. Bohužel pro vás nemám pozitivní zprávu. Výběrčí se rozhodli pozastavit výběry článků, a tudíž se pozastavuje i vyhlašování nových témat.

Byli jsme k tomu donuceni okolnostmi posledních měsíců. Z Blog.cz odchází čím dál více blogerů. Další vlna odešla nedávno, kdy se najednou měl Blog.cz úplně rušit, což bylo na poslední chvíli změněno. Výběry již není téměř z čeho dělat. Článků na téma týdne se píše čím dál míň a obzvlášť těch opravdu kvalitních je tam jako šafránu. Hlavně se potýkáme s velkými technickými problémy blogu. Najednou vytvořit a přidat článek každého z nás stojí spoustu úsilí, nervů a času. Proto nás teď dva výběrčí úplně opustili a zbytek se rozhodl pro pozastavení minimálně do doby než se situace zlepší a bude možné zde normálně pracovat.

Mezitím by bylo ideální také doplnit řady výběrčích. Nábor běží a pokud by se vám líbilo pomáhat nám vybírat zajímavé články na téma týdne, podívejte se na tento náborový článek a můžete se přihlásit. Jménem celého týmu se omlouvám za tuto nemilou zprávu. Přeji vám hodně štěstí v této době a snad se tady brzo zase sejdeme a rozjedeme téma týdne znovu.

Snapeova za tým TT.

Hledáme posilu!

15. dubna 2020 v 20:58 | Meduňka
Milé blogerky, milí blogeři,

máme pro vás dobrou a špatnou zprávu.
Začnu tou špatnou - Kocour Modroočko se bohužel rozhodl ukončit na Blog.cz veškerou činnost. Velmi nás to mrzí a věříme, že mnohé z vás také. Navíc tím přišel tým TT o kvalitního výběrčího pondělních článků.
Dobrá zpráva ale je, že nyní má možnost získat tento post někdo z vás! Pondělí je volné! Hlaste se nám! Staňte se naším novým výběrčím!

Co obnáší práce výběrčího?
Přečtete všechny články, které byly v tento den (pondělí) na téma týdne napsány.
Podle svého nejlepšího vědomí a svědomí vyberete jeden, který považujete za vhodný do výběru.
V administraci našeho blogu najdete (nebo sami vytvoříte) příslušný článek v Rozepsaných, kam umístíte svůj výběr (krátká průvodní věta plus odkaz)
A máte hotovo! :-)

Co očekává od nového výběrčího tým TT?
Spolehlivost
Objektivnost
Komunikativnost
Vítáme komunikaci na Fb, ale pokud nemáte nebo nechcete, lze i mailem.
A přiměřené nadšení pro dobrou věc!

Také velice rádi uvítáme vaše případné nápady, jak zlepšit a zpestřit cokoli na našem blogu.

Za to všechno vám sice nemůžeme nabídnou plat, ale hřejivý pocit z prospěšné práce pro blogerskou komunitu a zviditelnění vašeho blogu je taky fajn, ne? :-D

Jak se o místo výběrčího hlásit?
Napište nám "přihlášku" na tema.tydne@seznam.cz
Uveďte jméno či přezdívku, adresu vašeho blogu a jestli chcete, i něco o sobě.
Zajímá nás také, proč jste se rozhodli členem týmu TT stát, co vás na této práci třeba zaujalo atd.
A abychom mohli posoudit, jak asi budete vybírat, zkuste si výběr na nečisto. Takže z aktuálního tématu týdne vyberte několik článků, tři stačí :) A kromě odkazů na ně můžete přidat i pár slov o tom, co vás k jejich výběru vedlo.

Ze zájemců (moc doufáme že nějací budou) zodpovědně spravedlivým hlasováním jednoho vybereme a vyrozumíme, samozřejmě odepíšeme všem.

Na dotazy rádi odpovíme i zde v komentářích.

To je prozatím vše, těšíme se na vaše přihlášky a děkujeme za zájem.

Za tým TT
s pozdravem
Meduňka

Krátke info - zmena výběrčího

6. prosince 2019 v 13:25 | Lucky Lady.
Milí blogeri,

verím, že máte pekný Mikulášsky deň a chcem vás len oboznámiť s malou zmenou, ktorá vás nejak extrémne neovplyvní.

Kocour Modroočko momentálne vyberá v stredu články do výberu, avšak nastala zmena = presúva sa na pondelok. V Stredu bude vyberať sama Tea. :)

Táto zmena je aktuálna už od budúceho týždňa, t. j. od 09. 12. 2019 a platí až do odvolania.


Želám vám príjemné sviatky prežité v kruhu najbližších...a nezabudnite na blog a písať na TT.


Lucky Lady.

Blogy, ktoré píšu skvelo na tému týždňa (IV. + V. časť)

2. září 2019 v 14:45 | Lucky Lady.
Vážení priatelia a milí kamaráti!

Je tu nový školský rok, na ktorý veríme, že ste sa všetci úprimne tešili. Alebo aspoň niektorí. :) A keďže tu už dlhšie nebola naša štatistika, tak tentokrát vydávame článok s najlepšími blogmi za nie 3 mesiace, ale za celých 6 mesiacov, t. j. pol roka! A to naozaj nie je ľahká úloha, udržať sa tak dlho vo výberoch. Takže kto to dnes bude?

Víťazom predchádzajúcej 3. časti sa stala ladkasi.

A keďže sme spojili 4. a 5. časť, tak dnes to nebude jeden víťaz, ale bude ich viac, resp. 1. a 2. miesto.

Takže, absolútny bloger/ka, ktorý písal najlepšie za pol roka a umiestnil sa najčastejšie vo výberoch:

B a r u s ch k a

Tesne v závese nasledujú blogerky:

C i h e l n a

M i r i j a m


Blogerkám srdečne gratulujeme, dnes je to čisto dámska jazda, takže páni nabudúce nezaháľajte!

Ďalšie blogy, ktoré sa pravidelne vyskytujú vo výberoch:

Gratulujeme všetkým vybraným blogom a určite navštívite a mrknite sa na tieto tipy blogov, ktoré si tak dobre vedú. Možno nájdete novú inšpiráciu. A nezabudnite i na nominácie blogov a článkov, ktoré sa páčili vám. Taktiež ich zaraďujeme do štatistiky.

Nezabudnite, že sa rubrika Fotíme na TT opäť spustila a pribudli nejaké zmeny, ktoré vám môžu dopomôcť k inšpirácii na fotky. Tak verím, že sa zapojíte a všetkým školopovinným prajeme veľa úspechov v nadchádzajúcom školskom roku, veľa trpezlivosti a sily.

Vidíme sa opäť v ďalšej časti.

Lucky Lady.

Blogy, ktoré píšu skvelo na tému týždňa (III. časť)

26. června 2019 v 12:21 | Lucky Lady.
A je to tu. Opäť naša štatistika, ktoré blogy píšu často a zároveň veľmi dobre na tému týždňa. Viem, že teraz je letné obdobie, kedy nás slniečko, a voda láka von, ale skúste si nájsť chvíľku času napísať dobrý článok na aktuálnu tému týždňa. Práve teraz máme viac času, tak snáď sa nám to všetkým podarí!

Prvým víťažom I. časti sa stal Zdeněk Hledač. Za ním v II. časti nasledoval the bedlam, ktorý výrazne bodoval. Chalani nezahálali ani v tejto časti. Obdivaja sa umiestnili opäť často vo výbere a dokonca narovnako! Obidvaja boli 3X vybraní jedným z výběrčím, a dokonca obaja boli 1X nominovaný iným blogerom! To je veľká vec. Nezaháľajte i ďalej!

III. časť bola opäť tesná, striedali sa staro-nové tváre, výber sa stále obmieňa, takže každý sa môže stať víťazom.


A poďme sa už pozrieť na to, kto sa stal víťazom III. časti, a kto sa umiestnil vo výbere (za 3 mesiace) najčastejšie:

l a d k a s i


Blogy, ktoré sa za posledné obdobie (3 mesiace) už niekoľkokrát vyskytli vo výbere so svojimi článkami na aktuálne téma týdne:

Blog, ktorý bol niekoľkokrát nominovaný ostatnými blogermi (3 mesiace):

Keďže je momentálne rubrika FOTO TÝŽDŇA dočasne pozastavená, o to viac sa môžete sústrediť na články na TÉMU TÝŽDŇA.

A ako vidíte, dôležitý je aj váš výber, ktorý sa zohľadňuje, preto pod každým článkom Nové TT môžete motivovať blogera a odporučiť ostatným článok, ktorý sa páčil vám!

Gratulujem všetkým spomenutým blogerom, ale i ostatným ktorí píšete na TT, a držím Vám palce i naďalej, pretože sa aktívne podieľate na tvorení témy týždňa, za čo Vám patrí obrovská vďaka, a vidíme sa čoskoro opäť v ďalšej, už IV. časti!

Lucky Lady.

Navrhni blogera - MY sa pýtame, VY odpovedáte

20. dubna 2019 v 21:56 | Lucky Lady.
Milí blogeri,

myslím, že každý jeden z nás má určitých obľúbených blogerov, ktorých zvykne navštevovať, čítať pravidelne alebo aspoň raz za čas si prečítať články daného blogera. Chcete sa ale dozvedieť o nich niečo viac ako len to, čo napíšu v rámci nejakej témy v ich novom článku? Chcete ich spoznať bližšie? Dozvedieť sa nejaké pikošky zo sveta blogerov?

Tak ako nám dávate tipy na nové témy týždňa, chcela by som vás vyzvať, aby ste tak učinili i v našej novej rubrike. Chceme vám priniesť exkluzívne rozhovory na otázky, na ktoré by ste možno radi poznali odpovede od svojich obľúbených blogerov.

Je to veľmi jednoduché....

Tak ako píšete rôzne témy v rubrike "Navrhni téma", chcem vás vyzvať, aby ste písali i mená blogerov + odkaz na ich blog, aby sme ich vedeli vypátrať pod tento článok "Navrhni blogera", od ktorých by ste chceli rozhovory, ktoré uskutočníme a uverejníme v rámci TT blogu. Prípadne môžete uviesť i otázku, ktorá by vás zaujímala a chcete poznať na ňu odpoveď od daného blogera.

Tak čo? Idete do toho spolu s nami?

Samozrejme, časovo nie je nič ohraničené, postupne budeme pridávať rozhovory s blogermi, ktorých ste navrhli, a ktorých možno navrhneme i my.

!!! VĽAVO V MENU nájdete už teraz odkaz na tento článok, a kedykoľvek sa k nemu viete vrátiť, a pridať meno blogera.
Teším sa na vaše tipy.

Poďme spolu odhaliť a vyzliecť donaha jednotlivých blogerov!


Lucky Lady.

Kto sa stal novým výběrčím?

30. ledna 2019 v 12:05 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí blogeri,

ako ste si mohli všimnúť, prebiehal nábor na nového výběrčího, a ten je už teraz u konce, a chceme vám oznámiť ako dopadol..

Všetkým prihláseným ešte raz opätovne ďakujeme za vašu priazeň, za záujem pridať sa do nášho týmu TT. Bohužiaľ, museli sme sa rozhodnúť a počet bol obmedzený. Takže, kto sa stal nakoniec novým výběrčím, a bude vaše články vyberať v sobotu?

Srdečne gratulujeme a vítame medzi nami blogerku Šárku alias TheLazyCat, ktorá sa stáva novým výběrčím!


Šárka si prichystala i pár slov pre blogerov, ktorí ju nepoznajú, ale i pre tých, ktorí ju už stihli spoznať:
Kto je Šárka a ako bude vaše články vyberať?

Bloguji už asi 14 let, teď je mi 27. Moc mě to pořád baví - sdílet s ostatními to, co mě samotnou baví, můj blog mi slouží trochu i jako retrospektiva. Pracuji na základní škole (něco jako praktická či zvláštní škola kdysi), a to nejen jako ekonom, ale i učím předměty týkající se čtení a vedu čtenářský kroužek. Jsem pověstná svým humorem, kdy nezkazím žádnou legraci, na druhou stranu beru ale vše s nadhledem (nemám problém si ze sebe udělat srandu).

Blogování mě stále dost baví i díky této komunitě, která mě přijala a je mi tu velmi dobře, i proto ráda zůstávám zde.
Téma týdne vnímám jako skvělou možnost sdílet tématicky laděné články s větším množstvím lidí a jako možnost ukázat, že i úplně obyčejné téma jde zpracovat vtipně či jinak originálně. Baví mě číst výtvory ostatních a občas i čerpat inspiraci k vlastní tvorbě. Je úžasné, jak se tímto komunita stmeluje a lidé mezi sebou sdílí to, co by jinak nebylo možné.

Jako nový výběrčí slavnostně slibuji, že budu vše dělat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, hrozně moc se těším na všechny vaše články a jelikož ráda čtu, doufám, že mě v sobotu budete hezky zásobovat spoustou úžasného čtení či jinými originálními výtvory. A budu se snažit dopomoci tomu, aby se do Téma týdne zapojovalo mnohem více blogerů a bylo to přitažlivější i pro úplně nové členy komunity. Už se na vše moc těším.

.......

Avšak, ešte stále nie sme nakonci!

Nachystali sme i jeden BONUS.

Srdečne gratulujeme a vítame medzi nami i blogera Miroslava Skopala alias Kocour Modroočko, ktorý sa stáva novou posilou k Tei pre výběr článkov v STREDU!


Takisto ako i Šárka, i Kocour Modroočko si pre vás prichystal pár slov:
Kto je Kocour Modroočko a čo by vo vašich článkoch nemalo v stredu chýbať?

Milí blogeři a blogerky,

zdraví Vás neřízená střela, kocour Modroočko. Svůj blog jsem původně založil jako deník, kam jsem chtěl psát své povídky. Nakonec mě ale ten tvůrčí vír mezi vámi nasál a najednou koukám a jsem zástupce vyběrčího TT a mým i vaším soudným slavným dnem bude středa. Ale nemáte se čeho bát. Číst umím už od základky a zastávám názor, že v psaní jsme si všichni rovni. Takže pište, co se do vás vejde. Vážně, nevážně, smutně, humorně, jak chcete. Já si to přeberu. Až se tu trochu rozkoukám, mám v úmyslu zavést rubriku HUMOR, ta mi tu chybí. Přeju sobě i Vám, ať se nám společně daří.

Na záver prajem novým výběrčím, aby sa im u nás páčilo, darilo, a boli spokojní. Verím, že i s novými výběrčími, prídu i nové nápady, rubriky..

Pre ostatných blogerov: nezabudnite, ešte stále môžete posielať vaše výtvory na Fotíme na TT, nech je z čoho vyberať. A zároveň môžete aj hlasovať za tento týždeň.

P.S: budúci týždeň sa niečo chystá, buďte pripravení!

Majte sa krásne.

Lucky Lady.

Nábor výběrčího - informace

20. ledna 2019 v 13:30 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí blogeri,

ešte stále máte čas sa zapojiť do nášho hľadania nového výběrčího na SOBOTU. Všetky informácie sú v tomto článku.
Pre všetkých blogerov, ktorí prejavili záujem stať sa výběrčím a prostredníctvom e-mailu dali o sebe vedieť:

 • všetkým zúčastneným pošleme na záver e-mail, či ste boli vybraní na nového výběrčího, alebo nie, takže očakávajte mail, pretože nezostanete bez odpovedi
 • nový výběrčí bude zverejnený i prostredníctvom nášho blogu tema-tydne
 • nový výběrčí sa bude vyberať celým týmom TT prostredníctvom hlasovania, kde každý jeden člen TT bude mať 1 hlas, takže výber bude objektívny, relevantný a nespochybniteľný

-> pre všetkých ostatných blogerov, ktorí sa ešte nerozhodli:
 • nábor ešte stále prebieha, takže určite nám dajte o sebe vedieť, pokiaľ chcete na blogu.cz niečo zmeniť, niečo tvoriť, a robiť i pre ostatných blogerov

Majte ešte pekný záver víkendu a nezabudnite sa prihlásiť, šancu má každý.

Lucky Lady.

Staňte sa jedným z nás

9. ledna 2019 v 17:12 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí aktívni blogeri,

Nový rok prináša i mnoho zmien, a mám pre vás jednu vynikajúcu správu!

Uvoľnilo sa nám jedno miesto v našom týme TT na pozícii výběrčí. A keďže chceme mať plný stav, a rady nášho týmu chceme doplniť a oživiť, hľadáme nového člena našej posádky, ktorý sa bude s nami podieľať na tvorení TT. Hlavná náplň výběrčího je výber článkov v presne určený deň v týždni na aktuálnu tému týždňa, a vedľajšou činnosťou môže byť podielaní sa na rubrikách TT, na tvorení nových nápadov pre blogerov, kreativite sa u nás v týme medze nekladú, a ani nepotláčajú.

Ďalšou výbornou správou je, že nepožadujeme životopis, ani predchádzajúce skúsenosti, prax, fotku.. Požadujeme hlavne, aby ste boli spravodliví, čestní a zodpovední vo výbere článkov, aby ste vyberali články s najlepším vedomím a svedomím, nepreferovali iných (známych, obľúbených) blogerov a vyberali podľa svojho uváženia, ktorý článok je pre vás a mohol by byť i pre ostatných zaujímavý. Pretože hlavnou funkciou výberu je poukázať na najlepšie články z aktuálnej témy týždňa, zviditeľniť daných blogerov, inšpirovať ostatných blogerov, motivovať a odporučiť blogerom dobré články.

Prečo je dobré robiť výběrčího, čo vám to prinesie?

Aby ste mali z priamej ruky, ako vnímajú ostatní výběrčí svoju "prácu", ponúkame vám niekoľko motivácie priamo od samotných členov TT:

Meduňka: Výběrčí pomáhá stmelovat blogerskou komunitu. A motivuje zodpovědně vybranými články blogery k co nejkvalitnějšímu psaní. A přináší radost z dobré práce nominovaným blogerům.
Tea: Ostatni blogeři diky vybranym člankum poznavaji dalši a nove blogery, na ktere by třeba jen tak neklikli a nezkoumali jejich články.
Padesátka: Koho baví blogování, chce se podílet na chodu blogu a nejen kritizovat úroveň článků, může se zapojit.
Kitty: Protože jsem jaksi donucená začísť si v článcích na TT
Sacharin: Podle mě je skvělé dělat výběrčího proto že si člověk najde čas na to číst blogery i ke kterým by se jinak nedostal. A objevuje nové beznadějné či naopak nadějné tváře. :-)
David: propagace v menu?

Ako vidíte, dôvodov je mnoho, prečo sa STAŤ výběrčím, a prečo sa NESTAŤ?

 • mám málo času - z vlastnej skúsenosti vám môžem s istotou povedať, že i pri tej najväčšej možnej vyťaženosti, si ten čas na pár článkov nájdete. Zaberie vám to max. 1 hodinku v závislosti od počtu článkov. Pokiaľ sa vám aj vyskytne situácia, že nebudete môcť v daný deň vyberať, vieme sa v rámci týmu zastúpiť.
 • nebaví ma to - pokiaľ si nehľadíte len vlastného blogu, ale čítate i iných blogerov, verte, že vás to bude baviť.
 • nie som pre to dosť dobrý - nepodceňujte sa!
 • žiadna finančná odmena - bohužiaľ, nerobíme to pre peniaze, robíme to pre pocit z dobre odvedenej práce, pre seba, i pre ostatných blogerov.
IDEM DO TOHO!

Pokiaľ ste sa rozhodli, že chcete byť členom nášho týmu, dôležité informácie:
 • voľné miesto (deň výberu): SOBOTA
 • zašlite nám 2 články na adresu tema.tydne@seznam.cz, z hociktorej témy týždňa, ktorý sa vám páčil, a ktorý by ste zaradili do výberu. Táto podmienka je už zaužívaná, a poskytuje nám výběrčím prehľad o tom, aké a ako by ste články vyberali.
 • napíšte nám 1 dôvod, prečo je podľa vás dobré robiť výběrčího
 • napíšte nám i odkaz na váš blog, a meno prezývky, aby sme vás následne vedeli i osloviť
Od dnes bude celý tým TT pečlivo sledovať e-maily a v prípade, ak máte záujem ešte o nejaké bližšie informácie, určite nám ich napíšte. Výběrčí môže s nami komunikovať prostredníctvom e-mailu, Facebooku, takže nie je podmienkou, aby ste nejaké komunikačné médium viac preferovali.

Tešíme sa na vás.

Lucky Lady.

Vianočná výzva - vyhodnotenie

30. prosince 2018 v 13:57 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí blogeri,

tak ako bolo avizované a sľubované, dnes je ten čas, kedy vám predstavíme darčeky blogerov, ktorí sa podelili s nami i vami o svoju radosť z darčekov. Bude to naozaj nabité plnými rôznymi darčekmi, a odporúčam prečítať aj popisy blogerov, ktorí niekoľko slov ku každému jednému darčeku napísali, tzn. ako ho vnímali, ako s ním plánujú naložiť, a prečo si vybrali práve tento darček.

Verím, že získate i inšpiráciu do budúceho roku, a ďakujem všetkým blogerom, ktorí sa do tejto výzvy zapojili a zdieľali s nami svoje pocity z darčekov. Nedá sa oceniť, ani očíslovať, ktorý darček je najlepší, najkrajší, najdrahší, najcennejší...pretože pre každého z vás je pre vás TEN NAJ. Určite ste už zvedaví, takže poďme sa na to pozrieť:

Vánoční výzva

27. prosince 2018 v 18:47 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí blogeri,

je po Vianociach, a teraz je ten správny čas, podeliť sa s nami o vaše najlepšie darčeky, a radosť z nich. Ešte stále máte chvíľku času na to, konkrétne do 28.12. 00:00, aby ste nám poslali fotku svojho vybraného darčeka, ktorý vás najviac potešil. Ako postupovať, zistíte zde. Niekoľkí z vás sa už s nami o svoje darčeky podelili, a cez víkend ich uverejníme. Veľmi sa na to tešíme, keď vám predstavíme, čo blogeri podostávali.

Zároveň nezabudnite posielať fotografie i v rámci rubriky Fotíme na TT, tento týždeň je naozaj nízka účasť, verím, že to ešte dobehnete. Podmienky ako sa zapojiť - tu. Tento týždeň je naozaj krásna téma, ktorá sa dá poňať rôznymi spôsobmi, tak to využite.

Takisto budeme radi, keď nám napíšete do komentárov, čo by vás oslovilo, aká rubrika, súťaž, výzva... by vás zaujala, na čom by sme sa mohli spolu všetci podieľať v rámci TT.

Lucky Lady.

Vianočná výzva

20. prosince 2018 v 10:43 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí blogeri,

Vianoce sú už za dverami, a my netrpezlivo čakáme na to, kedy si zasadneme spolu s rodinou k jednému stolu. Vianoce sú sviatky spojené s rodinou, so spoločne strávenými chvíľami, sviatky pokoja a mieru, a samozrejme oslava narodenia Krista.

O tom, že Vianoce už klopú na dvere, ste mohli zistiť i z našej nedávnej témy týždňa a na vianočnú atmosféru ste sa mohli naladiť i prostredníctvom témy Vianoce očami dieťaťa a zaspomínať si možno i na vaše detstvo spojené s Vianocami.

Avšak mnohí z nás sa na okrem dobrého a výdatného jedla, rozprávok, chvíle s rodinami, oddych, tešia i na darčeky.


Keďže sme tu už všetci ako jedna veľká rodina, komunita, ktorá drží spolu, navzájom sa podporuje, zdieľa svoje zážitky, pocity s ostatnými blogermi, ktorých osobne nepozná, a ktorí i napriek tomu dokážu vyjadriť jeden druhému svoj obdiv, empatiu a podporu v ťažkých chvíľach. Pretože blog.cz nie je miestom útočnosti, nenávisti, negativity, práve naopak, blog je vaším útočiskom, mnohokrát najlepším priateľom, kde môžete zdieľať skoro všetko, kde sa môžete vyrozprávať, a povedať o veciach, ktoré možno nepoviete ani svojej rodine, či priateľom.

A preto sme sa rozhodli vyzvať vás, aby ste sa s nami, ako so svojou druhou rodinou podelili o to, čo ste na Vianoce dostali. Chceme vidieť a tešiť sa s Vami z darčekov, ktoré ste si pod stromčekom našli. Chceme byť s vami i počas týchto najkrajších dní v roku.Táto výzva však nebude obyčajná, pretože nás zaujíma darček, ktorý Vás najviac potešil! I takto možno nájdete medzi sebou inšpiráciu, čo na rok by mohlo potešiť i vašich blízkych. A keďže nám každý týždeň posielate krásne fotky na aktuálnu tému týždňa, tak i táto výzva sa bude niesť v podobnom duchu.

 1. Vyberte si darček, ktorý ste si pod stromčekom našli, ktorý vás najviac spomedzi všetkých darčekov potešil.
 2. Darček odfoťte a zašlite nám 1 fotku na adresu: tema.tydne@seznam.cz (1 fotka = 1 bloger)
 3. Do Predmetu správy napíšte: Vianočná výzva
 4. K fotografii napíšte odkaz na váš blog + meno autora (prezývky), aby sme mohli uviesť autora
 5. K fotke môžete samozrejme uviesť krátky popis ako pri Fotíme na TT (prečo vás práve tento darček potešil, ako funguje daný darček, na čo ho využijete...)
 6. Fotky darčekov nám posielajte od 24.12.2018 do 28.12.2018 00:00
 7. Posledný víkend v roku (29-30.12.2018) uverejníme najzaujímavejšie fotky darčekov (počet je neobmedzený).
Prajeme Vám štedrého Ježiška a tešíme sa na to, ako sa s nami podelíte o radosť z Vašich darčekov.

V prípade nejakých otázok nás kontaktujte alebo napíšte do komentárov.

Lucky Lady.

Blogy, ktoré píšu skvelo na tému týždňa (II. časť)

17. prosince 2018 v 11:47 | Lucky Lady.
Milé blogerky, milí blogeri,

nejaké to obdobie už prešlo od zverejnenia prvej časti (ako ten čas letí), a je tu čas na druhú časť našej novej štatistiky, a teda, kto, ako, a prečo vlastne píše na aktuálnu tému týždňa.

V prvej časti veľmi výrazne bodoval Zdeněk Hledač, za čo si odniesol výraznú pochvalu. Ale ako to už chodí, všetko sa mení, a nikdy nie je jednoduché dopredu odhadnúť, kto bude ďalším víťazom.

O tom svedčí i druhá časť našej štatistiky, ktorí blogeri píšu skvelo na tému týždňa, čím sa dostávajú častejšie do výberov ako ostatní. Musím však povedať, že v dnešnej časti to nebolo jednoduché. Bolo veľmi veľa blogerov, ktorí sa umiestnili do výberu, preto musím poznamenať, že šancu má naozaj každý, a nie je to o tom, že by sa do výberu dostávali tí istí blogeri.

A poďme sa už pozrieť na to, kto sa stal víťazom II. časti, a kto sa umiestnil vo výbere (za 3 mesiace) najčastejšie:

the bedlam

The bedlam sa umiestnil i v prvej časti, a ako môžeme vidieť, nezaháľal, a dostal sa až do popredia! Gratulujem! Držím palce i naďalej, nech ti to tak svelo píše!

Blogy, ktoré sa za posledné obdobie (3 mesiace) už niekoľkokrát vyskytli vo výbere so svojimi článkami na aktuálne téma týdne:
Gratulujem i ostatným blogerom, a držím Vám palce i naďalej, pretože sa aktívne podieľate na tvorení témy týždňa, za čo Vám patrí obrovská vďaka, a vidíme sa opäť v ďalšej, už III. časti!

Lucky Lady.

Prečo písať na tému týždňa?

22. září 2018 v 9:34 | Lucky Lady.
I napriek predchádzajúcim problémom s technickým stavom, a momentálnemu pozastaveniu výberu najlepších článkov, vaše články na aktuálnu tému týždňa poctivo každý jeden výberčí sleduje, prečítava, prípadne okomentuje, a vyberá do výberu. Pokiaľ sa stav blogu radikálne nezhorší, v čo dúfame všetci, že nie, výbery budú už čoskoro publikované, i spätne. Už vopred gratulujem všetkým vybraným, a teším sa na ďalšie vaše články, a prečo by ste ich vlastne mali vôbec písať?

 • aktuálna téma týždňa vám možno príde vhod, keď momentálne nemáte žiadny nápad na článok
 • za danú tému týždňa môžete hlasovať už týždeň vopred, takže máte dostatok času sa na ňu poctivo pripraviť
 • zviditeľníte svoj článok, i svoj blog
 • zvýšite návštevnosť blogu
 • tým, že dáte o sebe vedieť, je možné, že získate stálych čitateľov, ktorí sa k vám budú vracať
 • máte 100%-tnú istotu, že váš článok bude čítať jeden z výberčích (pripadajúci na konkrétny deň), a tak sa môže váš článok dostať do výberu tých najlepších!
 • ak sa dostanete do výberu, máte na výber z niekoľkých ikoniek, ktoré si prilepíte pri svoj článok a dáte tak najavo, že váš článok bol jedným z najlepších na aktuálne téma týdne
 • za každý kvartál uverejňujeme blogerov, ktorí sa najčastejšie objavujú vo výberoch (I. časť nájdete zde)

Ako vidíte, na tému týždňa sa naozaj oplatí písať, i ja sama rada píšem na aktuálne téma týdne, i kolegyne z TT. Napíšte nám do komentárov, aké iné výhody vidíte vy.

Okrem toho však nezabúdajte aj na fotografie, ktoré môžete vyhotoviť a získať tak ďalšie ocenenie (ešte stále máte čas poslať fotku na aktuálnu tému týždňa - 10 nejhorších..). Veľa z vás posiela naozaj veľmi pekné originálne výtvory, a my by sme radi vybrali, čo najviac fotografií! Niektorí blogeri už majú celkom peknú zbierku fotografií, ktoré získali ocenenie, a my im za to gratulujeme! I takto môžete svoj blog, vás, i svoju tvorbu zviditeľniť. I na základe využívania tejto novinky, budeme do budúcna uvažovať nad ďalšími.

Lucky Lady.

Co s TT, než to bude dobrý? Oficiální vyjádření týmu

9. září 2018 v 17:33 | Tým TT
Milé blogerky a blogeři,

všichni (nebo aspoň většina z vás) jste si určitě všimli, v jakém technickém stavu se server Blog.cz nachází. Momentálně jsou největším průšvihem mizející články, komentáře a jejich psaní všeobecně. Administrace si také dělá, co chce. Doufám, že se shodneme na tom, že to je opravdu problém pro stránku, která je založená na článcích a následných reakcích na ně.
Tým TT se po dlouhé debatě (při které nám všem lezly oči z důlků a krotili jsme vlastní vášně) shodl na tom, že NEMÁ SMYSL VYBÍRAT ČLÁNKY NA TT. Respektive ten výběr publikovat. Jednoduše proto, že nemáme jak dát autorům spolehlivě vědět, že byl článek vybrán (výše zmíněný problém s psaním komentářů), polovině z vás by se článek s výběrem stejně nezobrazil a - když už - pořád byste ho mohli komentovat jen s obtížemi.

Co to pro vás znamená?

Pro vás se nemění v podstatě nic. Téma týdne se neruší. Pouze pozastavuje publikace toho nejlepšího. Tedy i na příští týden vás čeká nové TT. Pište na něj! Tímto krokem nebojkotujeme fungování TT, pouze chceme, aby naše práce byla co k čemu a užil si ji každý bloger i blogerka. Proto jsme se rozhodli pouze k tomu, že výběr toho nejlepšího z aktuálního a následujících TT vybereme a vydáme se zpožděním až v době, kdy bude server úplně, či alespoň ve větší míře zase v pořádku. Proto říkám, v klidu pište dál, jen s ohledem na stav Blogu.cz si chviličku počkáte na ocenění uveřejněním v našich článcích (a vy se o zařazení do výběru včas dozvíte v komentáři tak, jak jste zvyklí).

Přiznávám, nechce se nám v takových podmínkách pracovat, ale snad pochopíte, že to děláme i kvůli vám - na co vybírat, když se to většině z vás nezobrazí a nemůžeme/nemůžete komentovat? Prostě si společně počkáme a pak si užijeme víc výběrů za sebou, nebo najednou. Bez potíží se zobrazováním.

Co bude s "Fotíme na TT"?

Přestože ani David, který pro vás fotografie vybírá, není se stavem serveru spokojený, rozhodl se to přetrpět a články publikovat dál. I z důvodu, že toto je novinka, které by přerušení zbytečně ublížilo. Navíc David to má "jednodušší" v tom, že se s blogery i blogerkami dorozumívá emailem, tudíž jim může napsat alespoň tam, že byli vybráni. Výběrčí článků takovou možnost nemají, jelikož ne každý bloger používá i email.

Velice nás nastalá situace mrzí, ale věříme, že vydat výběry později ušetří nervy jak nám, tak vám. A vám zaručí navíc naše viditelné komentáře.

Budeme se těšit na vaše výtvory. Pište dál, ať máme z čeho později články sestavit.

Váš tým TT

PS: O důvod navíc - tento článek publikuji už podruhé, protože první verze se mi vypařila z rozepsaných. V tom se opravdu nechce nikomu psát nic.

A jestli vám kvůli chybám zobrazení utekl článek Hanky z dnešního rána o tom, co a jak, tak tady je odkaz:

Blogy, ktoré píšu skvelo na tému týždňa (I. časť)

29. srpna 2018 v 8:30 | Lucky Lady.
Ak si nie ste istí ako písať na aktuálnu tému týdne alebo práve neviete čo napísať, a vy sa chcete uchádzať o to, aby ste sa dostali do výberu najlepších článkov, mrknite sa k blogom, ktoré majú vysoké % zaradenia článkov do výberu.

Zdeněk Hledač je absolútnym víťazom, dosahuje skóre až 7/8. Dokázal napísať 8 článkov na tému týždňa, a až 7 z nich sa dostalo do výberu! Tleskáme! Mrknite k nemu na blog, a inšpirujte sa!

Zdeněk však nie je jediným, kto píše dobré články na téma týdne.

Na blogu je veľa nádejných blogerov, ktorí mu môžu konkurovať, a ktorí vedia vymyslieť a napísať naozaj originálne články. Niektoré témy sú na spracovanie ťažšie, niektoré ľahšie, vy sa s tým však pasujete bravúrne!

Blogy, ktoré sa za posledné obdobie (3 mesiace) už niekoľkokrát vyskytli vo výbere so svojimi článkami na aktuálne téma týdne:
 • do výberu sa môžete dostať aj so svojími očarujúcimi básňami, ako Veřa K.
 • 2v1 predstavuje Nisa, ktorá sa do výberu dokáže dostať nielen básňami, ale i svojimi článkami
 • thebedlam to vsádza na fakta a pravdivé články
Aktívne sledujeme každý jeden článok, každý jeden blog, ktorí píšu na téma týdne. Chválime blogerov, ktorí pravidelne prispievajú na téma týdne, každý jeden si zaslúži pochvalu!

Ak však stále neviete, čo napísať na aktuálnu tému týždňa, řeknite to fotkou! Na to, aby sme vyjadrili názor, postoj, či iné emócie, nám častokrát netreba ani slová, a stačí to povedať i iným spôsobom - gestom, alebo aj fotkou. Preto využite našu novinku a vyjadrite svoj názor na aktuálnu tému týždňa prostredníctvom fotky a získajte ocenenie za najlepšiu fotografiu týždňa.

Tešíme sa na Vaše články i fotky a gratulujeme vybraným blogom.

Přejeme krásné Vánoce!

24. prosince 2017 v 11:43 | Steeve X
Za všechny výběrčí z Téma týdne bychom vám - ať jste kdo jste! - chtěli popřát pohodové, radostné a inspirativní Vánoce, stejně jako celé sváteční období. Doufáme, že vás, podobně jako nás, chuť vybírat, hodnotit a především psát ani v novém roce neopustí. Mějte se skvěle, užívejte volna a my se budeme těšit třeba už v dalším výběru ;)

~ Váš tým TT

Pojďte s námi vybírat

5. prosince 2017 v 10:21 | Snapeova
Jsou to pouhé tři měsíce, kdy jsme dělali poslední nábor výběrčích a dnes vyhlašuji další. Bohužel je tu pořád ten smutný koloběh, kdy nabereme nové členy a zdá se, že vše půjde jako na drátkách, ale nikdy to nevydrží dlouho. Někteří jednoduše zjistí, že je vybírání buď až tak nebaví nebo jim to zabere více času než si mysleli.

Proto než se přihlásíte, zvažte prosím, jestli by vás to opravdu bavilo a zda byste si na to dokázali každý týden nějaký ten čas vyhradit.

Rozhodně po vás nikdo nežádá nic velkého. Vybrat i jen jeden článek týdně stačí, jen to nesmí být ten první na který narazíte, ale je opravdu třeba, abyste ho vybrali proto, že se vám líbí a myslíte si, že má ostatním blogerům co nabídnout. Pokud byste se na blogu chtěli podílet i v jiných ohledech, je to jen na vás, ta možnost tu je a můžeme se spolu nějak domluvit. Pokud se vyžíváte v psaní nějakých úvodů a podobně, je možné psát kratší útvary jak k vyhlášení, tak k výběrům. Jsme otevřeni i možnosti blog nějak rozšířit/oživit, pokud máte nějaký nápad, který byste byli případně i ochotni zrealizovat.

Doufáme, že jsou mezi vámi tací, které baví téma týdne jako takové a tudíž i číst a vyhledávat zajímavé články, které blogeři napsali. Budeme velice rádi, když rozšíříte naše řady, pomůžete nám tvořit bohaté výběry a budete se tak podílet na utváření a stmelování komunity na Blog.cz.
Pokud se chcete přihlásit, pište na email tema.tydne@seznam.cz

Napište nám něco o sobě, o tom proč se k nám chcete připojit a jestli chcete dělat jen výběrčí nebo i něco více.

A podmínku máme jedinou, stejnou jako minule. Do emailu přidejte i takový svůj výběr na ukázku. Je na vás, které téma týdne z těch, která již byla si vyberete. Ze zveřejněných článků na dané téma vyberte aspoň dva, které byste umístili do výběru jako výběrčí. Budeme tak mít aspoň představu, jaké typy článků budete do výběru umisťovat.

Budeme se na vás těšit.

Tým blogu Téma týdne.

Hledáme nové pomocníky

23. srpna 2017 v 23:50 | Snapeova
Po více než roce opět vyhlašujeme nábor nových výběrčích. Už nás tu zase zbylo jen pár a tak se vás chci zeptat, jestli se k nám nechcete připojit. Není na tom nic těžkého. Stačí mít trochu citu pro rozpoznání článků, které stojí za vybrání. Pak už jen mít během týdne trochu času a hlavně nadšení.

Nebudu po vás žádat váš věk a podobně, je jen na vás, kolik toho o sobě v přihlášce napíšete. Čím víc, tím lépe, samozřejmě. Pokud máte blog, rozhodně ho do přihlášky uveďte. Pokud nemáte, je to úplně jedno. Není podmínkou, abyste byli aktivní blogeři. Určitě budu ráda, když do přihlášky napíšete, proč se chcete do týmu blogu Téma týdne připojit, jaké jsou vaše časové možnosti a co od toho asi tak čekáte.

Krom přiměřeného slohového cvičení o vaší osobě, mám pro vás ještě jeden úkol. Projděte si pár článků na aktuální téma týdne: Sakra, kde je rovnost?! a vyberte jeden až tři články, které byste jako výběrčí umístili do výběru. Ať si udělám nějakou představu o tom, jak budete vybírat.

Přihlášky posílejte na email: tema.tydne@seznam.cz

Pokud se do našeho týmu chcete připojit, neznamená to, že musíte být pouze výběrčí článků. Můžete se podílet i na vyhlašování témat a dalších věcí, pokud budete mít zájem. Záleží jen na vás, určitě se můžeme nějak domluvit.

Přihlašování není nijak časově omezeno a ukončeno bude, až uznáme, že přihlášených je již dostatek. Já i ostatní se budeme těšit na vaše přihlášky a vaší práci na tomto blogu.


Snapeova za tým blogu Téma týdne.

Nábor nových výběrčích!

5. června 2016 v 17:28 | Steeve X
Po dlouhé době opět přicházíme do situace, kdy je třeba osvěžit náš tým výberčích novými a kreativními adepty, kteří se budou umět orientovat v blogovém prostředí a vrhat světlo na ty nejlepší příspěvky k TT, které stojí za to vyzdvihnout v každotýdenním výběru. Takovým člověkem se může stát takřka kdokoliv z blogerů, nezáleží nám na vaší spisovatelské minulosti ani věku (inu, téměř).

Co očekáváme:
 • Aktivní přístup (a to dlouhodobě)
 • Komunikaci na Facebooku
 • Trochu toho literárního citu
Pokud jste se z kategorie adeptů dosud nevyřadili, směle pište své přihlášky/žádosti na náš mail:
> tema.tydne@seznam.cz <

Můžete připojit váš preferovaný den, ale my si vás spíš vytřídíme sami :). Dodejte také své vypracované CV, reference, fotku 20x15 centimetrů a kontakt na předchozího zaměstnavatele. (Ne, kecám :D)

Letošní nábor má navíc i jedno speciální místo/požadavek. Hledáme totiž také duši, která by se starala o naše staronové facebookové stránky, kde, ruku na srdce, moc aktivní nejsme, a chceme tuto situaci změnit. Originální adepti na admina, nebo i ti, kteří by prostě rádi chtěli zkusit občas postnout nějaký ten odkaz, hlaste se!

Odměnou pro všechny pomocné síly je pochopitelně naše obří publicita, proslavení v levém boxu blogu a hlavně hřejivý pocit z dobře odvedené práce.

Těšíme se! ;)

P.S.: Funkce "admina" se nevylučuje s výběrčím! :)

Prázdninový nábor!

16. července 2015 v 22:19 | Steeve X
Jak je již v našem transparentně stavěném vesmíru zvykem, staré odchází, aby mohlo nové přijít. Tomu se nevyhne ani složení našeho týmu výběrčích, jež si opět žádá doplnění a řádnou úpravu. Vyhlašuji proto nábor!

Rádi bychom přijali co nejvíc členů - což ovšem rozhodně neznamená, že vezmeme zavděk každým! :P

Na rozdíl od jiných náborů, v tomto vám nenabídnu možnost vybrat si den. Pak je v tom maďarský guláš, takže do své přihlášky zakomponujte pouze dny, kdy opravdu nemůžete, abychom mohli efektivně vytvořit seznam. Předpokládáme, že na každý den nakonec zaměstnáme dva parťáky.

Co by měla vaše přihláška obsahovat? Pojměte to tjako motivační dopis! Jste snad blogeři, ne? ;) Nezapomeňte přidat vaše kontaktní informace (blog, jméno...). Jde nám samozřejmě hlavně o aktivitu!

Posílejte své přihlášky na tema.tydne@seznam.cz :)

Nová šéfová

13. června 2015 v 10:25 | Yima
V pondělí 8. června jsem všem, co se nějakým způsobem podílí na chodu TT, oznámila, že po roce a půl působení tady končím. Tenkrát jsem napsala Standovi, jestli ještě někdy bude v provozu tema.blog.cz, ale nespokojila jsem se s odpovědí, že nikoli. Poprosila jsem ho, že bychom to rádi znovu rozjeli. Dostalo se nám odpovědi, že tedy ano, ale úplně na novém blogu, kterým je tento. Vyzývala jsem tehdy na facebooku, kdo se ke mně přidá. Ozvalo se spoustu lidí, kteří na tom zezačátku pracovali, ale postupně odcházeli a zase přicházeli noví, až jsem tu zbyla jediná z té "původní sestavy".

Už dlouho mě to vůbec nebaví a musím se nutit do vybírání článků. Nakonec jsem si řekla, že budu jen vyhlašovat téma. Jenže i to se mi za poslední měsíc třikrát vypařilo z hlavy a řešili jsme to všechno tak nějak improvizovaně. Tak jsem si řekla, že to je znamení, že toho bylo dost, aby toho nebylo přespříliš.

Yima tedy odchází, ale hned tu máme novou "šéfovou"! Je jí blogerka Snapeova, která se k nám přidala v posledním náboru nových výběrčích. Přeji jí hodně štěstí, ať jí to tu baví a ať ji ostatní moc neštvou. Vám přeji spoustu dalších krásných originálních témat a spoustu nápadů, co na ně napsat.

Tématu týdne zdar!

Článek měsíce - anketa

27. ledna 2015 v 16:30 | Steeve X
Zdravím vás, čtenáři a pisatelé ze všech koutů Blogu! Nově obohacený tým výberčích se již těší na daleko bohatší výběry, ale nemuseli bychom se vyhnout ani jiným novinkám! Mezi ně může již brzy patřit soutěž, kterou jsem pracovně nazval "Článek měsíce". Jelikož bychom totiž rádi, aby návštěva našeho společného blogu nespočívala jen v samotné volbě a vyvěšování témat, rádi bychom vám nabídli Yimou již tak laskavě posvěcenou soutěž. Jak již název napovídá, půjde skutečně o ten nejlepší z článků, které se za daný měsíc objevily na Blogu a ve výběru. Soutěž jsem si již dovolil tak trochu rozvrhnout, takže pokud budete Vy, čtenáři, jejímu spuštění nakloněni, budu rád, když vyjádříte svou podporu v anketě níže. A nyní již k samotným pravidlům;

Systém výběru:
 • K víteznému článku by bylo dobré propracovat se minimálně ve dvou kolech. Na konci každého měsíce, po zveřejnění posledního výběru, bychom vydali seznam, pod který by čtenáři sami mohli nominovat již vybrané články ze všech témat za minulý měsíc.
 • Podle počtu nominovaných by tým výběrčích články zkontroloval, potažmo vyloučil. Je docela možné, že nominace by se stala časově omezenou, pokud by množství článků přeskáhlo jakousi "únosnou mez". Počítáme pochopitelně i s tím, že čtenáři by opravdu vybírali ta nejlepší díla...
 • Zkrácený a zkontrolovaný seznam dílek bychom následně v průběhu týdne uvolnili do druhého kola, které by proběhlo ve stylu klasické ankety a vyhlášení. /předpokládám v jednom aktualizovaném článku, aby se tu nevytvořil přílišný bordel :)/
Výherce by prozatím kromě opravdu dobrého pocitu byl obdarován vyvěšením článku na čestné místo na našich stránkách. /Později můžeme dořešit nějaké ty odznáčky, nebo třeba titulní stranu.../

Co bychom potřebovali od našich čtenářů:
 • Dozajista poctivost a objektivitu při nominaci
 • Aktivitu v tomto směru - nemůžeme to dělat kvůli dvěma lidem...
 • Podporu a trpělivost - budeme opravdu rádi, pokud soutěž nějakým způsobem podpoříte, tj. zapropagujete na blogu, pomůžete s grafikou a podobně - rádi se odvděčíme pozvednutím vašeho renomé :))
V anketě pod tímto článkem vás nyní jménem týmu prosím o názor ohledně soutěže, viz. otázky. V komentářích můžeme i doladit případné dotazy etc.

Za tým výběrčích TT,
Steeve X

Noví výběrčí

17. ledna 2015 v 16:04 | Yima
Hledáme nové výběrčí (daní). Ne, článků.

Teď jsem se dívala na e-mail a viděla jsem, že nám přišlo pár e-mailů, jestli bychom je nevzali mezi nás. Jistě, vzali. Pokud jste mezi nimi, mezi těmi, kteří nám psali a my jim stále neodepsali, odepíšu vám společně s těmi, kteří se přihlásí teď. Není to tak, že bych vás tak dlouho ignorovala, ale teď e-mail skoro nekontroluji.

Co obnáší vybírání článků? Mám to rozdělené na dny, teď bych byla ráda, kdyby na každém dni byli alespoň dva až tři lidi, protože stejně nikdo nevybírá. Proto nemusíte pročítat všechny články za téma týdne, ale vždy jen váš den. Což zabere tak půl hodiny až hodinu, podle toho, kolik je tam článků a jak jsou dlouhé.

Tady ty vybrané články potom dáte do článku na tomto blogu a konec. Žádná věda, žádné složitosti. Jen čtení.

Kdo byste měl zájem, napište na e-mail tema.tydne@seznam.cz. Napište své jméno/přezdívku, věk, odkaz na svůj blog a odkaz na váš facebook.

Proč facebook? Protože na facebooku máme skupinu, skrz níž komunikujeme. Jestliže nemáte facebook, nějak to vyřešíme, není to důvodem pro to, abyste se k nám přidali. :)

TT prázdniny

22. prosince 2014 v 6:00 | Yima
Znáte ten pocit nejistoty? Nejistoty, jestli bude mít Standa dovolenou i příští týden, popříští, kdy se vrátí do práce a vybere nám na titulní stránce blogu články dne a změní téma týdne? Docela mi vadí, že nám svou nepřítomnost nehlásí předem. Jistě, nejsem jeho nadřízená a nic, ale pocit nejistoty mi kazí nervy a tak, takže dřív umřu! A vůbec, mohli bychom si to lépe naplánovat.

Protože nevíme, jak to bude, rozhodly jsme se (po dlouhých debatách), že vyhlásíme tématové prázdniny. Můžete nadále psát na téma Samomluva, pokud vás to oslovilo a stále jste nevyčerpali nápady. Určitě se vám uleví, že můžete strávit svátky v klidu a míru a nemusíte se zahazovat s tématem týdne. Pokud chcete psát články, téma týdne k tomu také nepotřebujete.

Jistě, je nám to všem převelice líto, ale co máme dělat? Jsme bezmocní stejně jako vy. Dnes si můžete také přečíst výběr na téma Samomluva. Nové téma bude vyhlášeno 5. ledna z ankety, která je stále v menu, můžete nadále hlasovat pro své favority.

Přejeme vám krásné Vánoce, Silvestr, Nový rok i nový rok. Užijte si Ježíška, rodiny, volna, doufejme, že i sněhu. Mějte se překrásně a těšíme se na vás v novém roce 2015! :)

Za tým TT, Yima!
 
 

Reklama


Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.