Aktuální téma je: 50 odstínů mne

Témata

Nové TT: Závislosti

28. dubna 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj!
Tak, dalším tématem je Závislosti, které navrhla Edona stejně jako téma Knihomolství. A pro co budete hlasovat na další týden? A jaké články z tohoto týdne vás zaujmou? Tak nám je sem zase napište. :)

//printscreen ve 21:17

Nové TT: Tóny písně

21. dubna 2014 v 6:00 | Marrei
Pěkné pondělí přeji!
Máme tu nový týden a s ním i nové téma týdne, které navrhla Karin. Výsledky jsou uloženy z 20:02. Ať se vaše múza zbytečně neschovává. :)

Nové TT: Knihomolství

14. dubna 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Tak vás tu vítám u nového tématu týdne, jímž je Knihomolství, a které navrhla Edona. Výsledky jsou uloženy z 22:26.
Potom bych chtěla ještě říct jednu věc. Arthur od nás odchází kvůli tomu, že nemá čas. Místo ní bude středeční články vybírat Barča.

Nové TT: Město v oblacích

7. dubna 2014 v 6:00 | Yim
Zdravím!
Přeji krásný měsíc duben, krásný zbytek školního roku, který se kvapem blíží. Jak se tak dívám, příští týden je v anketě jen jedno téma, které by se dalo přirovnat k těm posledním, ostatní jsou zase trochu jiné, tak jsem zvědavá, co zvítězí tentokrát. Pro tento týden je to tedy Město v oblacích, které navrhla Karin.
//printscreen v 21:11//

Nové TT: Život mimo Zemi

31. března 2014 v 6:00 | Yima
Ahojte!
Tak a je to tu. Další měsíc za námi, zítra apríl. Dnes nám zase začíná další téma týdne a jak jste si již mohli všimnout, je jím Život mimo Zemi, které navrhl crazyWolf (Nenavrhl už něco? Je mi povědomý.). Teď se nám to tu začíná hemžit sci-fi tématy, za která by se dala považovat i některá témata na příští týden. Tak uvidíme, co vyhraje tentokrát.
//printscreen v 0:10//

Nové TT: Cestování časem

24. března 2014 v 6:00 | Yima
Vítám vás do nového týdne,
jsem tu, abych vám oznámila nové téma týdne, jímž je Cestování časem. Takže budeme muset znovu zklamat hogretu, která si už v komentáři u Lapače snů stěžovala, že tu máme samé filozofická témata a žádné názorové věci. Pomalu si to taky začínám myslet, ale co, nikdo s tím nic nenaděláme, ale tak třeba se nám za nějaký čas poštěstí. :)
Téma Cestování časem navrhl crazyWolf, které dostalo k času 22:36 celých 49 hlasů. Tak uvidíme, co se vám na to povede vytvořit a co si zvolíte do dalšího týdne.

Nové TT: Lapač snů

17. března 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás!
Na začátek bych vám chtěla oznámit změnu v něčem, čeho vlastně stejně nikdo nevyužívá, totiž váš výběr článků. Od tohoto týdne bude probíhat váš výběr v komentářích u starého výběru.
Dále jsou tu výsledky ankety. Víte co? Když jsem o půl desáté chtěla printscreenout anketu a potom nastavit článek, nepovedlo se, nýbrž téma Lapač snů a Lidé v minulosti a dnes měla obě dvě 30 hlasů. Tak jsem čekala a naštěstí jsem nemusela čekat dlouho a vyhrálo téma Lapač snů. Ale jelikož je o téma Lidé v minulosti a dnes asi opravdu zájem, najdete ji proto v další anketě někdy kolem letních prázdnin. Doufám, že všichni hlasatelé pro Lidi budou moct něco napsat i pro téma, které zvítězilo, a my si přečteme krásné další články. Navrhla ho blogerka Micha K..
Hodně štěstí. :)

Nové TT: Ohlušující ticho

10. března 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Všem slečnám, dámám a ženám přeji zpětně krásný svátek žen.
Dále bych vám chtěla říct jednu novinku. Protože Bruz a Kapuletová se nám (takřka) nezapojovaly a nevybíraly, tak jsme si mezi sebe místo nich vzaly Marrei, která bude vybírat v úterý, a Mikaylu, která si na povel bere sobotu.
V průběhu týdne jsme se vás ptali, jestli byste chtěli výjimečné téma týdne a to něco o Ukrajině. Vaše odpověď byla (v 20:24) taková:

Proto tu teď máme téma týdne Ohlušující ticho, které navrhla Nemesis Moriko! Oproti tomu, jaké byly výsledky minulých anket, jsou tyto poměrně vyrovnané, viďte? Doufám, že vznikne spoustu zajímavých a inspirativních článků. (printscreen ve 20:23) Připomínám, že sem do komentářů můžete psát vaše tipy.


Nové TT: Téma, o kterém se nemluví

3. března 2014 v 6:00 | Yima
Vítám vás v novém týdnu! Doufám, že se máte báječně a užíváte si vlídnějšího počasí, než by se od zimy očekávalo. Také doufám, že jste spokojeni s TT "Téma, o kterém se nemluví", které navrhla Effy Warrien, a překvapíte nás, a vlastně i všechny ostatní, báječnými články. A jaké téma vyberete na příští týden?
Znovu připomínám, že sem do komentářů můžete vkládat vaše tipy. Výběr váš i náš na téma Fantazie vyjde zase dnes přesně v poledne.

PrintSreen pořízen v 21:59.

Nové TT: Fantazie

24. února 2014 v 6:00 | Yima
Tak máme po olympiádě. Sklidily jsme pár medailí (a my pár článků - už ve 12:00 bude výběr zase zveřejněn), odjeli domů a zase si počkáme dva roky na LOH. Doufám, že vás škola nebo zaměstnání nenudí, a kdyby nudilo, tak že se zabavíte čtením na nejrůznějších blozích.
Novým tématem na tento týden je téma Fantazie (printscreen v 21:08), které navrhla Safira, a na další týden můžete zase hlasovat. :)
Jen připomínám, že sem do komentářů můžete zase psát své tipy na články, třeba i s krátkou větou navíc.

Nové TT: Co (ne)dává smysl

17. února 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj,
vítám vás v novém týdnu. Někteří z vás nyní mají jarní prázdniny, tak vám přeji, abyste si je řádně užili, nezranili se, napsali o svých zážitcích třeba nějaký ten článek, možná i na téma týdne, kterým je Co (ne)dává smysl a navrhla ho Cassie.Vaše tipy a favority můžete psát do komentářů. Co bude další týden, pro to můžete zase hlasovat na konci tohoto článku až do neděle. A jaké byly výsledky ankety minulého týdne (17.2.2014, 0:22)?


Nové TT: Stáří

10. února 2014 v 9:10 | Artie y Shaymin
Zdravím všechny dychtivce, co chtějí zjistit, jaké téma máme na tenhle týden!
Výběr na minulé téma - Dnešní svět - se jako obvykle objeví ve 12 hodin. Máte se na co těšit, to vám slibuji!

Tenhle týden vyhrálo tedy téma ---.
No však se podívejte sami!A samozřejmě tenhle článek také přináší novou anketu! Co to bude příště?

Nové TT: Dnešní svět

3. února 2014 v 10:44 | Yima
Ahoj!
Vítám vás v novém týdnu, v novém měsíci a u prvního tématu týdne vybraném na tomto blogu. Výběr článků na téma Zima bude k vidění dnes ve 12:00, zároveň s dnešním datem přebíráme funkci blogosvet.blog.cz, kde doposud vycházely články, které jste vybrali vy. Ode dneška je budete vybírat tady (vždy ke článku, který oznamuje nové téma). Těším se, co napíšte. :)

Výsledky minulé ankety, kde vyhrál Dnešní svět.

První anketa o tématu týdne

27. ledna 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím do posledního lednového týdnu a zároveň do posledního týdnu, kdy zatím téma týdne není na váš výběr. Dnes ale pro vás máme anketu, která na tomto blogu vybere historicky první téma!
 
 

Reklama

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.