Aktuální téma je: Vánoce očima dítěte

Témata

Nové TT: Vliv

30. června 2014 v 6:00 | Yima
Přeji krásné prázdniny!
Užívejte si u moře, na horách, po památkách, na výletech a na táborech, při učení, při čemkoli. Hlavně nezapomeňte, že je tu pořád možnost psát na téma týdne. Tématem pro následující týden je Vliv, které navrhla blogerka s blogem na adrese osobnivesmir.blog.cz

//printscreen ve 22:49

Nové TT: Originalita neroste na stromech

23. června 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Poslední týden školního roku, nové téma týdne, které navrhla Terka M., jímž je Originalita neroste na stromech. Jsem zvědavá, co originálního napíšete. Zároveň vám přeji krásné prázdniny, vám pracujícím krásné chvíle dovolených.

//printscreen v 22:08

Nové TT: Píšu ti

9. června 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj, lidičkové!
Vítám vás do nového týdne v novém složení. Přesný rozpis je v menu, jen zmíním, kdo nám tu vlastně zbyl. Teu, Terka M., Lenča, Yima, @Mia, Nits a Eliza. Možná se k nám ale ještě přidá i Kiwi Zelená. Doufám tedy, že už to tu teď pošlape, jak má, a nebudou problémy.
Nyní se dostáváme k podstatnému. Téma týdne na tento týden se rozhodovalo dodatečně a jen v komentářích. Také to nebylo klasicky z pěti možností, ale jen ze dvou a to z témat, která už v anketách byla, ale byla těsně za vítězným. Byla to témata Píšu ti a Lidé v minulosti a dnes. Vyhrálo téma Píšu ti, které dostalo 12 hlasů, Lidé v minulosti a dnes dostalo jen 2 hlasy. Přeji originální nápady a dobře zpracované články!

Nové TT: Takový ten pocit

3. června 2014 v 6:37 | HellieG
Tento týden opravdu jen velice těsně vyhrálo téma Takový ten pocit, které porazilo jen o 2 hlasy téma Píšu ti. Téma je od Anchor a už teď ůžete hlasovat pro nové téma pro příští týden. Omlouvám se za zpoždění s vyhlašováním tématu, ale musela jsem uzavírat znáku z matematiky (snad školoupovinní pochopí :D).

Nové TT: Černá ovce

25. května 2014 v 23:43 | HellieG
Vážení a milí blogeři,
opět se Vám po týdnu hlásíme s novým tématem, které jste si sami vybrali. S náskokem čtyři hlasy nad tématem "Pšššt" vyhrála "Černá ovce" od blogerky Scrat (scan kolem půlnoci). A toto téma vymyslela Scrat. A samozřejmě už teď můžete hlasovat pro téma na příští týden.

Nové TT: Svět za zrcadlem

19. května 2014 v 6:00 | Mikayla
Zdravíme vás!
Vítám vás u dne otevřené diskuse, tak diskutujte, diskutujte, ale hlavně hlavně se u toho nepobijte. Novým tématem, které jste si vybrali a které navrhla Kariol, je Svět za zrcadlem. Nyní si budete vybírat už poslední téma týdne na květen, potom tradááá, bude Den dětí.

Nové TT: Když mi bylo pět

12. května 2014 v 6:00 | @Mia
Zdravím!
Dnes je to přesně 130 let od smrti Bedřicha Smetany a na Blog.cz začíná nové TT Když mi bylo pět. Toto téma navrhla Christiiinka. Snad se vám na něj bude dobře tvořit a vymýšlet. Můžete také hlasovat o tématu na příští týden.

(printscreen ve 20:45)

Nové TT: Styl

5. května 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím,
ráda bych vás přivítala u nového týdne, rovnou v den výročí Květnového povstání českého lidu. A máte tu i nové téma týdne, kterým je Styl. Toto téma navrhla Mary. Anketa je uložena v 0:14 dnes ráno. Doufám, že vytvoříte zajímavé články a vyberete si na další týden téma, na které se vám bude dobře psát.

Nové TT: Závislosti

28. dubna 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj!
Tak, dalším tématem je Závislosti, které navrhla Edona stejně jako téma Knihomolství. A pro co budete hlasovat na další týden? A jaké články z tohoto týdne vás zaujmou? Tak nám je sem zase napište. :)

//printscreen ve 21:17

Nové TT: Tóny písně

21. dubna 2014 v 6:00 | Marrei
Pěkné pondělí přeji!
Máme tu nový týden a s ním i nové téma týdne, které navrhla Karin. Výsledky jsou uloženy z 20:02. Ať se vaše múza zbytečně neschovává. :)

Nové TT: Knihomolství

14. dubna 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Tak vás tu vítám u nového tématu týdne, jímž je Knihomolství, a které navrhla Edona. Výsledky jsou uloženy z 22:26.
Potom bych chtěla ještě říct jednu věc. Arthur od nás odchází kvůli tomu, že nemá čas. Místo ní bude středeční články vybírat Barča.

Nové TT: Město v oblacích

7. dubna 2014 v 6:00 | Yim
Zdravím!
Přeji krásný měsíc duben, krásný zbytek školního roku, který se kvapem blíží. Jak se tak dívám, příští týden je v anketě jen jedno téma, které by se dalo přirovnat k těm posledním, ostatní jsou zase trochu jiné, tak jsem zvědavá, co zvítězí tentokrát. Pro tento týden je to tedy Město v oblacích, které navrhla Karin.
//printscreen v 21:11//

Nové TT: Život mimo Zemi

31. března 2014 v 6:00 | Yima
Ahojte!
Tak a je to tu. Další měsíc za námi, zítra apríl. Dnes nám zase začíná další téma týdne a jak jste si již mohli všimnout, je jím Život mimo Zemi, které navrhl crazyWolf (Nenavrhl už něco? Je mi povědomý.). Teď se nám to tu začíná hemžit sci-fi tématy, za která by se dala považovat i některá témata na příští týden. Tak uvidíme, co vyhraje tentokrát.
//printscreen v 0:10//

Nové TT: Cestování časem

24. března 2014 v 6:00 | Yima
Vítám vás do nového týdne,
jsem tu, abych vám oznámila nové téma týdne, jímž je Cestování časem. Takže budeme muset znovu zklamat hogretu, která si už v komentáři u Lapače snů stěžovala, že tu máme samé filozofická témata a žádné názorové věci. Pomalu si to taky začínám myslet, ale co, nikdo s tím nic nenaděláme, ale tak třeba se nám za nějaký čas poštěstí. :)
Téma Cestování časem navrhl crazyWolf, které dostalo k času 22:36 celých 49 hlasů. Tak uvidíme, co se vám na to povede vytvořit a co si zvolíte do dalšího týdne.

Nové TT: Lapač snů

17. března 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás!
Na začátek bych vám chtěla oznámit změnu v něčem, čeho vlastně stejně nikdo nevyužívá, totiž váš výběr článků. Od tohoto týdne bude probíhat váš výběr v komentářích u starého výběru.
Dále jsou tu výsledky ankety. Víte co? Když jsem o půl desáté chtěla printscreenout anketu a potom nastavit článek, nepovedlo se, nýbrž téma Lapač snů a Lidé v minulosti a dnes měla obě dvě 30 hlasů. Tak jsem čekala a naštěstí jsem nemusela čekat dlouho a vyhrálo téma Lapač snů. Ale jelikož je o téma Lidé v minulosti a dnes asi opravdu zájem, najdete ji proto v další anketě někdy kolem letních prázdnin. Doufám, že všichni hlasatelé pro Lidi budou moct něco napsat i pro téma, které zvítězilo, a my si přečteme krásné další články. Navrhla ho blogerka Micha K..
Hodně štěstí. :)

Nové TT: Ohlušující ticho

10. března 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Všem slečnám, dámám a ženám přeji zpětně krásný svátek žen.
Dále bych vám chtěla říct jednu novinku. Protože Bruz a Kapuletová se nám (takřka) nezapojovaly a nevybíraly, tak jsme si mezi sebe místo nich vzaly Marrei, která bude vybírat v úterý, a Mikaylu, která si na povel bere sobotu.
V průběhu týdne jsme se vás ptali, jestli byste chtěli výjimečné téma týdne a to něco o Ukrajině. Vaše odpověď byla (v 20:24) taková:

Proto tu teď máme téma týdne Ohlušující ticho, které navrhla Nemesis Moriko! Oproti tomu, jaké byly výsledky minulých anket, jsou tyto poměrně vyrovnané, viďte? Doufám, že vznikne spoustu zajímavých a inspirativních článků. (printscreen ve 20:23) Připomínám, že sem do komentářů můžete psát vaše tipy.


Nové TT: Téma, o kterém se nemluví

3. března 2014 v 6:00 | Yima
Vítám vás v novém týdnu! Doufám, že se máte báječně a užíváte si vlídnějšího počasí, než by se od zimy očekávalo. Také doufám, že jste spokojeni s TT "Téma, o kterém se nemluví", které navrhla Effy Warrien, a překvapíte nás, a vlastně i všechny ostatní, báječnými články. A jaké téma vyberete na příští týden?
Znovu připomínám, že sem do komentářů můžete vkládat vaše tipy. Výběr váš i náš na téma Fantazie vyjde zase dnes přesně v poledne.

PrintSreen pořízen v 21:59.

Nové TT: Fantazie

24. února 2014 v 6:00 | Yima
Tak máme po olympiádě. Sklidily jsme pár medailí (a my pár článků - už ve 12:00 bude výběr zase zveřejněn), odjeli domů a zase si počkáme dva roky na LOH. Doufám, že vás škola nebo zaměstnání nenudí, a kdyby nudilo, tak že se zabavíte čtením na nejrůznějších blozích.
Novým tématem na tento týden je téma Fantazie (printscreen v 21:08), které navrhla Safira, a na další týden můžete zase hlasovat. :)
Jen připomínám, že sem do komentářů můžete zase psát své tipy na články, třeba i s krátkou větou navíc.

Nové TT: Co (ne)dává smysl

17. února 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj,
vítám vás v novém týdnu. Někteří z vás nyní mají jarní prázdniny, tak vám přeji, abyste si je řádně užili, nezranili se, napsali o svých zážitcích třeba nějaký ten článek, možná i na téma týdne, kterým je Co (ne)dává smysl a navrhla ho Cassie.Vaše tipy a favority můžete psát do komentářů. Co bude další týden, pro to můžete zase hlasovat na konci tohoto článku až do neděle. A jaké byly výsledky ankety minulého týdne (17.2.2014, 0:22)?


Nové TT: Stáří

10. února 2014 v 9:10 | Artie y Shaymin
Zdravím všechny dychtivce, co chtějí zjistit, jaké téma máme na tenhle týden!
Výběr na minulé téma - Dnešní svět - se jako obvykle objeví ve 12 hodin. Máte se na co těšit, to vám slibuji!

Tenhle týden vyhrálo tedy téma ---.
No však se podívejte sami!A samozřejmě tenhle článek také přináší novou anketu! Co to bude příště?

Nové TT: Dnešní svět

3. února 2014 v 10:44 | Yima
Ahoj!
Vítám vás v novém týdnu, v novém měsíci a u prvního tématu týdne vybraném na tomto blogu. Výběr článků na téma Zima bude k vidění dnes ve 12:00, zároveň s dnešním datem přebíráme funkci blogosvet.blog.cz, kde doposud vycházely články, které jste vybrali vy. Ode dneška je budete vybírat tady (vždy ke článku, který oznamuje nové téma). Těším se, co napíšte. :)

Výsledky minulé ankety, kde vyhrál Dnešní svět.

První anketa o tématu týdne

27. ledna 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím do posledního lednového týdnu a zároveň do posledního týdnu, kdy zatím téma týdne není na váš výběr. Dnes ale pro vás máme anketu, která na tomto blogu vybere historicky první téma!
 
 

Reklama

Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.