Aktuální téma je: Televize je zbytečná

Témata

Nové TT: Domov

8. února 2016 v 0:49 | Snapeova
Všude dobře, doma nejlíp. Toto přísloví známe všichni, ale souhlasíte s ním? Co je pro vás vlastně domov? Je to místo, kde momentálně bydlíte nebo úplně jiné? Rozpovídejte se o svém domově (třeba i vysněném) ve vašich článcích.

Velmi se omlouvám, že nezveřejním, kdo téma narhl. Komentář jsem si omylem smazala a administrace se mnou nespolupracuje, takže ho ve smazaných nelze nalézt. Pokud víte, že jste v nedávné době toto téma navrhovali, ozvěte se do komentářů.

Než se podíváte na počty hlasů u jednotlivých témat, mám tu ještě jeden print screen. Tento sděluje, kdo vyhrává ocenění za článek měsíce Prosinec 2015. Jednoznačně je to Malkiel se svým článkem: Nekonečné množství mých JÁ a jiné blbosti.


~Print screen pořízen 7. 2. 2016 ve 23:36~

Nové TT: Baví mne žít

31. ledna 2016 v 20:37 | Steeve X
Je to snad nevyhnutelným příchodem jara, že konečně zvítězilo téma nedepresivní, nenegativní a navíc i inspirativní! Gratuluji a za celý TT-tým předesílám, že se těšíme na vaše články plné optimismu! ;)

Za návrh tématu děkuji blogerce Růžová růže...

~ Screenshot ve 20:33 ~

Nové TT: Čekám

24. ledna 2016 v 19:23 | Snapeova, Steeve X
Tentokrát zvítězilo téma jednoslovné, avšak o to víc přívětivé pro kreativce! Podle kladných komentářů k posledním nominovaným tématům to s nimi zas tak hrozné nebude, že? Ale ruku na srdce, já bych taky nejradši měl "Dojnou krávu" :D "Čekám" nominovala blogerka Kiwi.

Jelikož na článek měsíce listopad byl nominován pouze jeden článek, hlasování neproběhlo a vítěz je jasný. Je to Bev s výborně napsanou povídkou Jsem zahrada stinná na téma Ve stínu! Gratulujeme!

~ Screenshot v 19:10 ~

Nové TT: Největší chyby

17. ledna 2016 v 21:24 | Steeve X
Bienvenue, další týden uplynul jako voda a my se chystáme na vyhlášení nového TT. Zvítězilo nakonec téma "Největší chyby" - a to vcelku s přehledem. Snad jsme se tedy zavděčili většímu počtu voličů :) Za tématem stojí Liesel.


~ Screenshot ve 21:19 ~

Nové TT: Jako v korzetu

11. ledna 2016 v 6:38 | Steeve X
Novým tématem týdne se stává "Jako v korzetu". Šlo opět o vcelku těsný procentuální souboj, ale téma blogerky jennifermoorenc nakonec zvítězilo! (Omlouvám se za pozdní vyhlášení, v zápalu "nadšeného" učení mi to vypadlo) Popojedem.

/Screenshot v 6:35/

Nové TT: Poslední den mého života

3. ledna 2016 v 23:00 | Steeve X
To sem zas jednou vybral nominaci... Ještě ani pořádně nedozněly první dny nového roku a vy už - očividně - chcete hned psát o "Posledních dnech vašeho života". Tak hlavně, prosímvás, né zas nějaké dopisy na rozloučení a depréze ;) Těšíme se na vaše články, zatéma poděkujte i Wic!

//Screenshot ve 20:03//

Nové TT: Novoroční předsevzetí

27. prosince 2015 v 23:23 | Steeve X
Nové TT jste zvolili vskutku tématicky! Těšíme se na zajímavě zpracované články a pohledy na novoroční tématiku! ;) Za návrh tématu děkujeme blogerce Ananas (dříve Mrs. Time)!

Printscreen ve 23:06

Nové TT: Mé druhé já

21. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Tento týden budeme zkoumat sami sebe. Druhé já některých lidí je naprosto odlišné od toho, jak se prezentují před ostatními a u jiných se třeba neliší ani trošku. Napište nám o svém druhém já a především vám celý tým blogu Téma týdne přeje klidné a šťastné prožití vánočních svátků. Vítězné téma navrhla SiSka Bellack.

~Printscreen z 20.12. 2015 v 18:54~

Nové TT: Ideální svět

14. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Ideální svět pravděpodobně neexistuje a ani existovat nemůže, ale možná na to máte jiný názor. Každý z nás má o ideálním světě trochu jinou představu. Jaká je ta vaše? Myslíte, že váš ideální svět může existovat? Téma navrhla agrrrefrit.

~Printscreen z 13.12. 2015 v 22:45~

Nové TT: Hledání sama sebe

7. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Stále se hledáte nebo už jste se našli? Poznat sám sebe není nic lehkého a není to hned. Třeba si to teď nemyslíte, ale možná se v dalších letech ještě více poznáte a mnoho nového o sobě zjistíte. Teď je každopádně čas na články o vás, ale jsem si jistá, že se, jako vždy, dočkáme i nějakých těch povídek a dalších děl o smyšlených lidech. V anketě pod tímto článkem máte poslední možnost zvolit si vánoční téma. A pokud to opět neklapne, myslím, že i zbylá témata jsou dost pěkná. Toto téma navrhla Leeri.

~Printscreen z 7.12. 2015 v 1:12~

Nové TT: Ve stínu

30. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Vítejte v adventním období. Čas do vánoc nám uteče rychle a zdá se, že žádného vánočního tématu se bohužel nedočkáme. Tentokrát jsem doufala i v téma závislost na příbězích, protože to ke mě sedí a rozhodně mezi blogery nebudu jediná. Ale s poměrně velkým náskokem vyhrálo téma Ve stínu. Momentálně žijeme ve stínu mnoha nepěkných událostí, které se dějí ve světě. Možná chcete psát právě o tom. Ale byla bych ráda, kdybyste toto téma pojmuli i jinak. Pochopitelně toužím i po nějakých veselejších článcích. Můžete se navrátit i do léta. V této době jsme všichni ve stínu velmi rádi. Toto téma opět pochází od Kate.

~Printscreen z 29.11. 2015 v 21:43~

Nové TT: Naposledy

23. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Jen o jeden hlas jsme unikli týdnu bez emocí. Čeká nás tedy týden, kdy to hlavní slovo, jež má symbolizovat obsah vašich článků, bude: naposledy. Zkuste si třeba vzpomenout na něco, co jste naposledy měli, viděli nebo prožili před dlouhou dobou a rádi byste to zopakovali. I tentokrát vyhrálo téma, které navrhla Kate.

~Printscreen z 22.11. 2015 v 20:52~

Nové TT: Život bez kouzel

16. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Vítěz tohoto týdne je jednoznačný. Když pomyslím na kouzla, samozřejmě se mi jako první vybaví svět Harryho Pottera, protože tím žiju, ale jako u všeho, i u tohoto tematu každému přijde na mysl něco jiného. Kouzla nemusí být jen magie v kterou někdo věří a někdo ne. Pro někoho jsou kouzla všechny ty věci, co dokáže dnešní technika, pro někoho je to narození dítěte nebo prostě jen slunce na obloze. Co jsou kouzla pro vás a jak by se vám bez nich žilo? Téma navrhla Kate.

~Printscreen z 15.11. 2015 v 21:28~

Nové TT: Síla slov

9. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Slovy můžeme léčit a můžeme jimi také ubližovat a ničit. Dá se s nimi ale dělat mnoho dalších věcí. Není pochyb o tom, že slova mohou mít neuvěřitelnou sílu ať už v dobrém nebo ve zlém, když se použijí tím správným způsobem pro dosáhnutí nějakého cíle. Předpokládám, že hodně z vás bude mít se sílou slov nějaké osobní zkušenosti. Opravdu se těším na články tohoto týdne. Téma navrhla Luna.

~Printscreen z 8.11. 2015 v 21:19~

Nové TT: Zvláštní záliba

2. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Někteří z nás malují, fotí, vaří, cestují, píší, hrají, zpívají, sportují a nevím co ještě, ale máte nějakou zálibu, kterou byste označili jako zvláštní? Zamyslete se, rozlouskněte tento malý oříšek a odhalte nám svou zvláštní zálibu. Nebo budete psát o zálibě někoho jiného? Vítězné téma nám tentokrát navrhla Emm.

~Printscreen z 1.11. 2015 v 21:52~

Nové TT: Čas říct sbohem

26. října 2015 v 6:00 | Snapeova
Podzim je v plném proudu a možná z něj na většinu hlasujících padla únava a smutek. Zvolili jste si totiž téma, které na mě působí poněkud depresivně. Čas říct sbohem. To mi hned připomnělo tu spoustu blogerů, kteří už řekli sbohem svému blogu a to je často opravdu smutná záležitost. Ale nebudu zabředávat do negativity. Toto téma se nepochybně dá pojmout i pozitivně. Tak třeba: Čas říct sbohem největšímu zlozvyku. Upřímně doufám i v články, u kterých se pobavím. Ve vašich řadách se najdou tací, co dokáží humorně podat téměř jakékoli téma. Nezapomeňte posílat nominace na články, které zaujmou vás. Téma navrhla Wlcky.

~Printscreen z 25. 10. 2015 v 22:21~

Nové TT: 10 důvodů proč...

19. října 2015 v 6:00 | Snapeova
Ačkoli mě nenapadlo očekávat zrovna takový výsledek, s většinovým podílem hlasů vyhrálo téma 10 důvodů proč...
Zde se můžete opravdu vyřádit. Doufám jen, že vaše články nebudou příliš stručné, ať máme co číst a z čeho vybírat do příštího výběru ;) Tak čeho se bude týkat vašich deset důvodu?
Téma navrhla Luna.
~Printscreen z 19. 10. 2015 v 0:26~

Nové TT: Život pozpátku

12. října 2015 v 9:49 | Snapeova
Z léta poměrně rychle skáčeme téměř do zimy, ale možná by bylo fajn to obrátit, no ne? Třeba i nějak takhle by se dalo pojmout nové téma: Život pozpátku, které navrhla naše známá navrhovatelka Wlcky.

~Printscreen z 12. 10. 2015 v 9:46~

Nové TT: Schopnost lišit se

5. října 2015 v 6:00 | Steeve X
Anketa za tento týden byla opět napínavá až do posledních hodin. Nakonec ale díky vašim hlasům známe vítěze! O pouhých šest hlasů zvítězil návrh Mrs.Time (jejíž blogová existence se ale proslavení autorství nedočkala). Počínajíc dneškem se tedy můžeme těšit a pokoušet o články v tónině originality, jež je svým způsobem tady na blogu omíláním už pěkně neoriginální. Ale máte, co jste chtěli ;) Nezapomeňte hlasovat i za následující téma a psaní zdar! :)

~Screenshot ve 22:17 (anketa ukončena 22:23)~

Nové TT: Kdybych se stal/a milionářem

28. září 2015 v 6:00 | Snapeova
Téma, které vzešlo z minulé remízy nás potrápí otázkou na to, co bysme dělali, kdybychom se náhle stali milionáři. Umíte si představit kolik milionů byste ideálně chtěli mít na účtě a co byste si s nimi počali? Někteří z vás mají nepochybně zcela jasné představy, ale jiní nad tím možná dosud nepřemýšleli. Těšíme se na vaše osobní články, ale i na smyšlené povídky, básně nebo jiná, originálně pojatá díla. I toto téma navrhla Ta "neviditelná".

~Printscreen z 21. 9. 2015 v 3:23~

Nové TT: Jak (ne)utíkat ze života?

21. září 2015 v 6:00 | Snapeova
Remízu už jsme tady nějaký ten měsíc neměli, ale tentokrát jste se zřejmě opravdu nedokázali rozhodnout. Tento týden budeme psát články na téma: Jak (ne)utíkat ze života? Co si představíte pod pojmem útěk ze života? Mně jako první myšlenka naskočí sebevražda, což není nic pěkného. Dál může jít třeba o útěk ze starého života, tedy nový začátek. Nebo útěk z běžného života do toho vymyšleného ať už v jakékoliv podobě. To zná asi většina z nás. Nepochybuji, že každého z vás napadnou ještě další možnoti jak si to vysvětlit, takže očekávám, že každý článek o tom, jak (ne)utíkat ze života bude pojmut o dost jinak než ostatní. Téma navrhla Ta "neviditelná".

Příští týden budeme samozřejmě psát o tom, co bysme dělali, kdybychom najednou měli konta navýšená o několik nul a nemuseli se starat o výplaty, kapesné a tak dále... Proto tedy tentokrát žádná anketa, nová bude až příští pondělí.

~Printscreen z 21. 9. 2015 v 3:23~

Nové TT: Anonymita

14. září 2015 v 0:55 | Steeve X, Netie
Tento týden šlo opět o celkem vyrovnaný souboj mezi dvěma tématy. Sama jsem byla napnutá, jestli se budu moci těšit na články o drbech a davové psychice, nebo o anonymitě a všem, co se jí týká. Druhé téma, kterému jsem potají fandila, se tedy ukázalo být blogerům pochopitelně bližší, čímž si vysloužilo výhru o celých deset hlasů.

Upřímně doufám, že vyhlášení ankety v jednu v noci se bude zdát vedení dostatečně korektní a nevzniknou stejné zmatky a problémy jako minulý týden.

Téma navrla Lany
-printscreen z 14.9. 2015 0:41-

Nové TT: Světlo úsměvu

7. září 2015 v 6:00 | Snapeova
Z počátku se to zdálo jako nerozhodný souboj mezi tím, jestli budete psát články o tom, jací (ne)jste blázni nebo o tom, jak život vůbec není fér. Světlo úsměvu, které se líbilo mě, o něco zaostávalo. Bylo příjemné překvapení jít vyhlásit nové téma a zjistit, že vyhrálo zrovna takové pěkné, pozitivní. Ne, že bych byla takový ten "sluníčkový člověk", jak se říká, ale po několika posledních dnech je každá pozitivní věc příjemná. Škoda, že já nebudu mít možnost tento týden něco napsat. Doufám, že příznivci dalších dvou zmíněných témat nejsou příliš zklamáni. :) Téma opět navrhla Lory.

~Printscreen z 6. 9. 2015 v 21:09~

Nové TT: Co je lepší nevědět?

31. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Předpokládala jsem, že téma Ironie bude mít úspěch, ale k mému překvapení to bylo skoro nejméně hlasované téma. Raději se chcete věnovat ožehavějšímu tématu a popsat, co je lepší nevědět. Nevím jestli je tedy něco, co bych nechtěla vědět já. Všechno chci raději vědět než žít v nevědomosti, ale určitě by se našlo něco, co bych raději nevěděla. Třeba jako, že někde v místnosti je dosud neviděn pěkně velký pavouk. I když... to bych nechtěla vědět jen v případě, že bych se o něm nedozvěděla nikdy. :D Toto téma navrhla Lory.

~Printscreen z 30. 8. 2015 v 23:01~

Nové TT: Mít rád vs. milovat

24. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Tento týden byla podle mě anketa poměrně bohatá na dobrá témata. Výherní téma, které navrhla Netri mě osobně až tak nelákalo, ale většina hlasujících to má jinak. Poslední prázdninové téma bude tedy věnováno lásce, která má mnoho podob. Co/koho máte rádi nebo dokonce milujete? Je pro vás rozdíl mezi těmito dvěma slovy opravdu velký nebo naopak?

~Printscreen z 23. 8. 2015 v 22:33~
 
 

Reklama


Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.