Aktuální téma je: 50 odstínů mne

Témata

Nové TT: Hlavu vzhůru

10. dubna 2016 v 23:36 | Snapeova
Po docela vyrovnaném souboji nakonec zvítězilo téma Hlavu vzhůru. Osobně jsem v anketě viděla zajímavější témata, ale toto je zas takové optimistické a to je dobře. Aspoň podpoříme jarní náladu. Za návrh vítězného tématu děkujeme Ponymance.


~Print screen pořízen 10. 4. 2016 ve 23:25~

Nové TT: Musíš to zažít

3. dubna 2016 v 21:54 | Snapeova
To co sami nezažijete mnohdy můžete jen težko plně pochopit. Pro některé z nás například není těžké vžít se do některých lidí a situací, kterými prošli, ale téměř nikdy to není stoprocentní, pokud to nezažijete i vy sami.

Některé věci v životě prostě musíte zažít. Buď proto, že nemáte na výběr nebo proto, že se rozhodnete sami. Teď vás čeká týden s tímto tématem a doufám, že nám, mimo jiné, povíte o mnoha zajímavých situacích, které jste museli a nebo budete muset zažít. Vítězné téma navrhl Boga a.k.a. Prostredník.

~Print screen pořízen 3. 4. 2016 ve 21:30~

Nové TT: Slepota

28. března 2016 v 0:18 | Snapeova
Nakonec byl vítěz této ankety docela těsný. Vyhrálo téma Slepota, které se mi opravdu zamlouvá a vidím v něm velké možnosti na zajímavé a podnětné články. Co třeba taková slepota vůči věcem, které nechceme vidět, ať už záměrně nebo nechtěně? Nebo co známá slepá láska? Věříte, že je láska slepá? A samozřejmě, očekávám i články o slepotě jako takové. Toto téma týdne navrhla L Arpet.


~Print screen pořízen 28. 3. 2016 v 0:04~

Nové TT: Temnota ve světle

20. března 2016 v 21:18 | Snapeova
V jakémkoli temnu se dá najít i nějaké to světlo, ale dá se naopak najít temnota ve světle? Těšíme se, co nám povíte ve svých článcích. Za návrh tématu děkujeme komentující s přezdívkou Černá klávesa.

~Print screen pořízen 20. 3. 2016 ve 21:12~

Nové TT: Zkus to znovu

13. března 2016 v 20:34 | Snapeova
Když vám něco nejde, neházejte flintu do žita. Nevyšlo vám, co jste chtěli? Utekla vám nějaká příležitost? Nedaří se vám napsat článek dle vašich představ? Zkuste to prostě znovu. Nic se nemá hned vzdávat. Možná to budete muset zkoušet znovu i s článkem na toto téma týdne, ale stojí to za to. Třeba se pak najdete ve výběru. Toto téma navrhla Ponymanka.

~Print screen pořízen 13. 3. 2016 ve 20:22~

Nové TT: Komedie života

6. března 2016 v 21:37 | Snapeova
A máme tu nové téma, které vyhrálo jen o chlup. Je pozitivní nebo ne? Zřejmě obojí. Komedie života je někdy opravdu k smíchu, ale jindy k pláči. Téma navrhla LeS.


~Print screen pořízen 6. 3. 2016 ve 21:27~

Nové TT: Zamknuté dveře

28. února 2016 v 22:24 | Snapeova
Máme tady nové zajímavé téma, které si každý vysvětlí po svém. Doufám proto, že se tento týden dočkáme velmi různorodých článků. Pro mě jsou zamknuté dveře třeba ty, které vedou k něčemu, co jsem si vysnila nebo předsevzala, ale nedaří se mi toho dosáhnout. Co je to pro vás? Téma navrhla Černá Klávesa.

~Print screen pořízen 28. 2. 2016 ve 22:19~

Nové TT: Vstávej, je ráno

22. února 2016 v 3:59 | Snapeova
Vstávat a cvičit! Přivítejte další pondělí a vstávejte do práce, školy, kamkoli jinam, nebo si užijte volno, pokud patříte mezi ty šťastnější (jako já). Už během vstávání i celého dne můžete popřemýšlet, co vytvoříte na toto téma týdne, které navrhla Růžová růže.


~Print screen pořízen 21. 2. 2016 ve 23:16~

Nové TT: Cena našich životů

14. února 2016 v 22:36 | Snapeova
Od zítřka nás čeká velmi zajímavé téma. Psát budete o ceně našich životů. Nad tématem Však víš..., vyhrálo toto jen o pár hlasů. Cena života je nevyčíslitelná, ale každý má jiný názor na to, jakého života. Někdo to nerozlišuje, jiný považuje za nejcennější lidský život. Jsou i tací, kteří si myslí, že cena života je sice nevyčíslitelná, ale ne toho lidského, poněvadž člověk jen škodí naší planetě. Jaký je váš názor? Jakou cenu pro vás má právě váš život? Myslíte si, že může být život, který nemá žádnou cenu? Toto téma bylo navrženo Wic. Nezapomeňte nám do komentářů posílat články, které vás zaujmou, abyste měli jistotu, že se dostanou do výběru.


~Print screen pořízen 14. 2. 2016 ve 22:15~

Nové TT: Domov

8. února 2016 v 0:49 | Snapeova
Všude dobře, doma nejlíp. Toto přísloví známe všichni, ale souhlasíte s ním? Co je pro vás vlastně domov? Je to místo, kde momentálně bydlíte nebo úplně jiné? Rozpovídejte se o svém domově (třeba i vysněném) ve vašich článcích.

Velmi se omlouvám, že nezveřejním, kdo téma narhl. Komentář jsem si omylem smazala a administrace se mnou nespolupracuje, takže ho ve smazaných nelze nalézt. Pokud víte, že jste v nedávné době toto téma navrhovali, ozvěte se do komentářů.

Než se podíváte na počty hlasů u jednotlivých témat, mám tu ještě jeden print screen. Tento sděluje, kdo vyhrává ocenění za článek měsíce Prosinec 2015. Jednoznačně je to Malkiel se svým článkem: Nekonečné množství mých JÁ a jiné blbosti.


~Print screen pořízen 7. 2. 2016 ve 23:36~

Nové TT: Baví mne žít

31. ledna 2016 v 20:37 | Steeve X
Je to snad nevyhnutelným příchodem jara, že konečně zvítězilo téma nedepresivní, nenegativní a navíc i inspirativní! Gratuluji a za celý TT-tým předesílám, že se těšíme na vaše články plné optimismu! ;)

Za návrh tématu děkuji blogerce Růžová růže...

~ Screenshot ve 20:33 ~

Nové TT: Čekám

24. ledna 2016 v 19:23 | Snapeova, Steeve X
Tentokrát zvítězilo téma jednoslovné, avšak o to víc přívětivé pro kreativce! Podle kladných komentářů k posledním nominovaným tématům to s nimi zas tak hrozné nebude, že? Ale ruku na srdce, já bych taky nejradši měl "Dojnou krávu" :D "Čekám" nominovala blogerka Kiwi.

Jelikož na článek měsíce listopad byl nominován pouze jeden článek, hlasování neproběhlo a vítěz je jasný. Je to Bev s výborně napsanou povídkou Jsem zahrada stinná na téma Ve stínu! Gratulujeme!

~ Screenshot v 19:10 ~

Nové TT: Největší chyby

17. ledna 2016 v 21:24 | Steeve X
Bienvenue, další týden uplynul jako voda a my se chystáme na vyhlášení nového TT. Zvítězilo nakonec téma "Největší chyby" - a to vcelku s přehledem. Snad jsme se tedy zavděčili většímu počtu voličů :) Za tématem stojí Liesel.


~ Screenshot ve 21:19 ~

Nové TT: Jako v korzetu

11. ledna 2016 v 6:38 | Steeve X
Novým tématem týdne se stává "Jako v korzetu". Šlo opět o vcelku těsný procentuální souboj, ale téma blogerky jennifermoorenc nakonec zvítězilo! (Omlouvám se za pozdní vyhlášení, v zápalu "nadšeného" učení mi to vypadlo) Popojedem.

/Screenshot v 6:35/

Nové TT: Poslední den mého života

3. ledna 2016 v 23:00 | Steeve X
To sem zas jednou vybral nominaci... Ještě ani pořádně nedozněly první dny nového roku a vy už - očividně - chcete hned psát o "Posledních dnech vašeho života". Tak hlavně, prosímvás, né zas nějaké dopisy na rozloučení a depréze ;) Těšíme se na vaše články, zatéma poděkujte i Wic!

//Screenshot ve 20:03//

Nové TT: Novoroční předsevzetí

27. prosince 2015 v 23:23 | Steeve X
Nové TT jste zvolili vskutku tématicky! Těšíme se na zajímavě zpracované články a pohledy na novoroční tématiku! ;) Za návrh tématu děkujeme blogerce Ananas (dříve Mrs. Time)!

Printscreen ve 23:06

Nové TT: Mé druhé já

21. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Tento týden budeme zkoumat sami sebe. Druhé já některých lidí je naprosto odlišné od toho, jak se prezentují před ostatními a u jiných se třeba neliší ani trošku. Napište nám o svém druhém já a především vám celý tým blogu Téma týdne přeje klidné a šťastné prožití vánočních svátků. Vítězné téma navrhla SiSka Bellack.

~Printscreen z 20.12. 2015 v 18:54~

Nové TT: Ideální svět

14. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Ideální svět pravděpodobně neexistuje a ani existovat nemůže, ale možná na to máte jiný názor. Každý z nás má o ideálním světě trochu jinou představu. Jaká je ta vaše? Myslíte, že váš ideální svět může existovat? Téma navrhla agrrrefrit.

~Printscreen z 13.12. 2015 v 22:45~

Nové TT: Hledání sama sebe

7. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Stále se hledáte nebo už jste se našli? Poznat sám sebe není nic lehkého a není to hned. Třeba si to teď nemyslíte, ale možná se v dalších letech ještě více poznáte a mnoho nového o sobě zjistíte. Teď je každopádně čas na články o vás, ale jsem si jistá, že se, jako vždy, dočkáme i nějakých těch povídek a dalších děl o smyšlených lidech. V anketě pod tímto článkem máte poslední možnost zvolit si vánoční téma. A pokud to opět neklapne, myslím, že i zbylá témata jsou dost pěkná. Toto téma navrhla Leeri.

~Printscreen z 7.12. 2015 v 1:12~

Nové TT: Ve stínu

30. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Vítejte v adventním období. Čas do vánoc nám uteče rychle a zdá se, že žádného vánočního tématu se bohužel nedočkáme. Tentokrát jsem doufala i v téma závislost na příbězích, protože to ke mě sedí a rozhodně mezi blogery nebudu jediná. Ale s poměrně velkým náskokem vyhrálo téma Ve stínu. Momentálně žijeme ve stínu mnoha nepěkných událostí, které se dějí ve světě. Možná chcete psát právě o tom. Ale byla bych ráda, kdybyste toto téma pojmuli i jinak. Pochopitelně toužím i po nějakých veselejších článcích. Můžete se navrátit i do léta. V této době jsme všichni ve stínu velmi rádi. Toto téma opět pochází od Kate.

~Printscreen z 29.11. 2015 v 21:43~

Nové TT: Naposledy

23. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Jen o jeden hlas jsme unikli týdnu bez emocí. Čeká nás tedy týden, kdy to hlavní slovo, jež má symbolizovat obsah vašich článků, bude: naposledy. Zkuste si třeba vzpomenout na něco, co jste naposledy měli, viděli nebo prožili před dlouhou dobou a rádi byste to zopakovali. I tentokrát vyhrálo téma, které navrhla Kate.

~Printscreen z 22.11. 2015 v 20:52~

Nové TT: Život bez kouzel

16. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Vítěz tohoto týdne je jednoznačný. Když pomyslím na kouzla, samozřejmě se mi jako první vybaví svět Harryho Pottera, protože tím žiju, ale jako u všeho, i u tohoto tematu každému přijde na mysl něco jiného. Kouzla nemusí být jen magie v kterou někdo věří a někdo ne. Pro někoho jsou kouzla všechny ty věci, co dokáže dnešní technika, pro někoho je to narození dítěte nebo prostě jen slunce na obloze. Co jsou kouzla pro vás a jak by se vám bez nich žilo? Téma navrhla Kate.

~Printscreen z 15.11. 2015 v 21:28~

Nové TT: Síla slov

9. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Slovy můžeme léčit a můžeme jimi také ubližovat a ničit. Dá se s nimi ale dělat mnoho dalších věcí. Není pochyb o tom, že slova mohou mít neuvěřitelnou sílu ať už v dobrém nebo ve zlém, když se použijí tím správným způsobem pro dosáhnutí nějakého cíle. Předpokládám, že hodně z vás bude mít se sílou slov nějaké osobní zkušenosti. Opravdu se těším na články tohoto týdne. Téma navrhla Luna.

~Printscreen z 8.11. 2015 v 21:19~

Nové TT: Zvláštní záliba

2. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Někteří z nás malují, fotí, vaří, cestují, píší, hrají, zpívají, sportují a nevím co ještě, ale máte nějakou zálibu, kterou byste označili jako zvláštní? Zamyslete se, rozlouskněte tento malý oříšek a odhalte nám svou zvláštní zálibu. Nebo budete psát o zálibě někoho jiného? Vítězné téma nám tentokrát navrhla Emm.

~Printscreen z 1.11. 2015 v 21:52~

Nové TT: Čas říct sbohem

26. října 2015 v 6:00 | Snapeova
Podzim je v plném proudu a možná z něj na většinu hlasujících padla únava a smutek. Zvolili jste si totiž téma, které na mě působí poněkud depresivně. Čas říct sbohem. To mi hned připomnělo tu spoustu blogerů, kteří už řekli sbohem svému blogu a to je často opravdu smutná záležitost. Ale nebudu zabředávat do negativity. Toto téma se nepochybně dá pojmout i pozitivně. Tak třeba: Čas říct sbohem největšímu zlozvyku. Upřímně doufám i v články, u kterých se pobavím. Ve vašich řadách se najdou tací, co dokáží humorně podat téměř jakékoli téma. Nezapomeňte posílat nominace na články, které zaujmou vás. Téma navrhla Wlcky.

~Printscreen z 25. 10. 2015 v 22:21~
 
 

Reklama


Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.