Aktuální téma je: Ve vlastní pasti

Témata

Nové TT: Ideální svět

14. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Ideální svět pravděpodobně neexistuje a ani existovat nemůže, ale možná na to máte jiný názor. Každý z nás má o ideálním světě trochu jinou představu. Jaká je ta vaše? Myslíte, že váš ideální svět může existovat? Téma navrhla agrrrefrit.

~Printscreen z 13.12. 2015 v 22:45~

Nové TT: Hledání sama sebe

7. prosince 2015 v 6:00 | Snapeova
Stále se hledáte nebo už jste se našli? Poznat sám sebe není nic lehkého a není to hned. Třeba si to teď nemyslíte, ale možná se v dalších letech ještě více poznáte a mnoho nového o sobě zjistíte. Teď je každopádně čas na články o vás, ale jsem si jistá, že se, jako vždy, dočkáme i nějakých těch povídek a dalších děl o smyšlených lidech. V anketě pod tímto článkem máte poslední možnost zvolit si vánoční téma. A pokud to opět neklapne, myslím, že i zbylá témata jsou dost pěkná. Toto téma navrhla Leeri.

~Printscreen z 7.12. 2015 v 1:12~

Nové TT: Ve stínu

30. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Vítejte v adventním období. Čas do vánoc nám uteče rychle a zdá se, že žádného vánočního tématu se bohužel nedočkáme. Tentokrát jsem doufala i v téma závislost na příbězích, protože to ke mě sedí a rozhodně mezi blogery nebudu jediná. Ale s poměrně velkým náskokem vyhrálo téma Ve stínu. Momentálně žijeme ve stínu mnoha nepěkných událostí, které se dějí ve světě. Možná chcete psát právě o tom. Ale byla bych ráda, kdybyste toto téma pojmuli i jinak. Pochopitelně toužím i po nějakých veselejších článcích. Můžete se navrátit i do léta. V této době jsme všichni ve stínu velmi rádi. Toto téma opět pochází od Kate.

~Printscreen z 29.11. 2015 v 21:43~

Nové TT: Naposledy

23. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Jen o jeden hlas jsme unikli týdnu bez emocí. Čeká nás tedy týden, kdy to hlavní slovo, jež má symbolizovat obsah vašich článků, bude: naposledy. Zkuste si třeba vzpomenout na něco, co jste naposledy měli, viděli nebo prožili před dlouhou dobou a rádi byste to zopakovali. I tentokrát vyhrálo téma, které navrhla Kate.

~Printscreen z 22.11. 2015 v 20:52~

Nové TT: Život bez kouzel

16. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Vítěz tohoto týdne je jednoznačný. Když pomyslím na kouzla, samozřejmě se mi jako první vybaví svět Harryho Pottera, protože tím žiju, ale jako u všeho, i u tohoto tematu každému přijde na mysl něco jiného. Kouzla nemusí být jen magie v kterou někdo věří a někdo ne. Pro někoho jsou kouzla všechny ty věci, co dokáže dnešní technika, pro někoho je to narození dítěte nebo prostě jen slunce na obloze. Co jsou kouzla pro vás a jak by se vám bez nich žilo? Téma navrhla Kate.

~Printscreen z 15.11. 2015 v 21:28~

Nové TT: Síla slov

9. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Slovy můžeme léčit a můžeme jimi také ubližovat a ničit. Dá se s nimi ale dělat mnoho dalších věcí. Není pochyb o tom, že slova mohou mít neuvěřitelnou sílu ať už v dobrém nebo ve zlém, když se použijí tím správným způsobem pro dosáhnutí nějakého cíle. Předpokládám, že hodně z vás bude mít se sílou slov nějaké osobní zkušenosti. Opravdu se těším na články tohoto týdne. Téma navrhla Luna.

~Printscreen z 8.11. 2015 v 21:19~

Nové TT: Zvláštní záliba

2. listopadu 2015 v 6:00 | Snapeova
Někteří z nás malují, fotí, vaří, cestují, píší, hrají, zpívají, sportují a nevím co ještě, ale máte nějakou zálibu, kterou byste označili jako zvláštní? Zamyslete se, rozlouskněte tento malý oříšek a odhalte nám svou zvláštní zálibu. Nebo budete psát o zálibě někoho jiného? Vítězné téma nám tentokrát navrhla Emm.

~Printscreen z 1.11. 2015 v 21:52~

Nové TT: Čas říct sbohem

26. října 2015 v 6:00 | Snapeova
Podzim je v plném proudu a možná z něj na většinu hlasujících padla únava a smutek. Zvolili jste si totiž téma, které na mě působí poněkud depresivně. Čas říct sbohem. To mi hned připomnělo tu spoustu blogerů, kteří už řekli sbohem svému blogu a to je často opravdu smutná záležitost. Ale nebudu zabředávat do negativity. Toto téma se nepochybně dá pojmout i pozitivně. Tak třeba: Čas říct sbohem největšímu zlozvyku. Upřímně doufám i v články, u kterých se pobavím. Ve vašich řadách se najdou tací, co dokáží humorně podat téměř jakékoli téma. Nezapomeňte posílat nominace na články, které zaujmou vás. Téma navrhla Wlcky.

~Printscreen z 25. 10. 2015 v 22:21~

Nové TT: 10 důvodů proč...

19. října 2015 v 6:00 | Snapeova
Ačkoli mě nenapadlo očekávat zrovna takový výsledek, s většinovým podílem hlasů vyhrálo téma 10 důvodů proč...
Zde se můžete opravdu vyřádit. Doufám jen, že vaše články nebudou příliš stručné, ať máme co číst a z čeho vybírat do příštího výběru ;) Tak čeho se bude týkat vašich deset důvodu?
Téma navrhla Luna.
~Printscreen z 19. 10. 2015 v 0:26~

Nové TT: Život pozpátku

12. října 2015 v 9:49 | Snapeova
Z léta poměrně rychle skáčeme téměř do zimy, ale možná by bylo fajn to obrátit, no ne? Třeba i nějak takhle by se dalo pojmout nové téma: Život pozpátku, které navrhla naše známá navrhovatelka Wlcky.

~Printscreen z 12. 10. 2015 v 9:46~

Nové TT: Schopnost lišit se

5. října 2015 v 6:00 | Steeve X
Anketa za tento týden byla opět napínavá až do posledních hodin. Nakonec ale díky vašim hlasům známe vítěze! O pouhých šest hlasů zvítězil návrh Mrs.Time (jejíž blogová existence se ale proslavení autorství nedočkala). Počínajíc dneškem se tedy můžeme těšit a pokoušet o články v tónině originality, jež je svým způsobem tady na blogu omíláním už pěkně neoriginální. Ale máte, co jste chtěli ;) Nezapomeňte hlasovat i za následující téma a psaní zdar! :)

~Screenshot ve 22:17 (anketa ukončena 22:23)~

Nové TT: Kdybych se stal/a milionářem

28. září 2015 v 6:00 | Snapeova
Téma, které vzešlo z minulé remízy nás potrápí otázkou na to, co bysme dělali, kdybychom se náhle stali milionáři. Umíte si představit kolik milionů byste ideálně chtěli mít na účtě a co byste si s nimi počali? Někteří z vás mají nepochybně zcela jasné představy, ale jiní nad tím možná dosud nepřemýšleli. Těšíme se na vaše osobní články, ale i na smyšlené povídky, básně nebo jiná, originálně pojatá díla. I toto téma navrhla Ta "neviditelná".

~Printscreen z 21. 9. 2015 v 3:23~

Nové TT: Jak (ne)utíkat ze života?

21. září 2015 v 6:00 | Snapeova
Remízu už jsme tady nějaký ten měsíc neměli, ale tentokrát jste se zřejmě opravdu nedokázali rozhodnout. Tento týden budeme psát články na téma: Jak (ne)utíkat ze života? Co si představíte pod pojmem útěk ze života? Mně jako první myšlenka naskočí sebevražda, což není nic pěkného. Dál může jít třeba o útěk ze starého života, tedy nový začátek. Nebo útěk z běžného života do toho vymyšleného ať už v jakékoliv podobě. To zná asi většina z nás. Nepochybuji, že každého z vás napadnou ještě další možnoti jak si to vysvětlit, takže očekávám, že každý článek o tom, jak (ne)utíkat ze života bude pojmut o dost jinak než ostatní. Téma navrhla Ta "neviditelná".

Příští týden budeme samozřejmě psát o tom, co bysme dělali, kdybychom najednou měli konta navýšená o několik nul a nemuseli se starat o výplaty, kapesné a tak dále... Proto tedy tentokrát žádná anketa, nová bude až příští pondělí.

~Printscreen z 21. 9. 2015 v 3:23~

Nové TT: Anonymita

14. září 2015 v 0:55 | Steeve X, Netie
Tento týden šlo opět o celkem vyrovnaný souboj mezi dvěma tématy. Sama jsem byla napnutá, jestli se budu moci těšit na články o drbech a davové psychice, nebo o anonymitě a všem, co se jí týká. Druhé téma, kterému jsem potají fandila, se tedy ukázalo být blogerům pochopitelně bližší, čímž si vysloužilo výhru o celých deset hlasů.

Upřímně doufám, že vyhlášení ankety v jednu v noci se bude zdát vedení dostatečně korektní a nevzniknou stejné zmatky a problémy jako minulý týden.

Téma navrla Lany
-printscreen z 14.9. 2015 0:41-

Nové TT: Světlo úsměvu

7. září 2015 v 6:00 | Snapeova
Z počátku se to zdálo jako nerozhodný souboj mezi tím, jestli budete psát články o tom, jací (ne)jste blázni nebo o tom, jak život vůbec není fér. Světlo úsměvu, které se líbilo mě, o něco zaostávalo. Bylo příjemné překvapení jít vyhlásit nové téma a zjistit, že vyhrálo zrovna takové pěkné, pozitivní. Ne, že bych byla takový ten "sluníčkový člověk", jak se říká, ale po několika posledních dnech je každá pozitivní věc příjemná. Škoda, že já nebudu mít možnost tento týden něco napsat. Doufám, že příznivci dalších dvou zmíněných témat nejsou příliš zklamáni. :) Téma opět navrhla Lory.

~Printscreen z 6. 9. 2015 v 21:09~

Nové TT: Co je lepší nevědět?

31. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Předpokládala jsem, že téma Ironie bude mít úspěch, ale k mému překvapení to bylo skoro nejméně hlasované téma. Raději se chcete věnovat ožehavějšímu tématu a popsat, co je lepší nevědět. Nevím jestli je tedy něco, co bych nechtěla vědět já. Všechno chci raději vědět než žít v nevědomosti, ale určitě by se našlo něco, co bych raději nevěděla. Třeba jako, že někde v místnosti je dosud neviděn pěkně velký pavouk. I když... to bych nechtěla vědět jen v případě, že bych se o něm nedozvěděla nikdy. :D Toto téma navrhla Lory.

~Printscreen z 30. 8. 2015 v 23:01~

Nové TT: Mít rád vs. milovat

24. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Tento týden byla podle mě anketa poměrně bohatá na dobrá témata. Výherní téma, které navrhla Netri mě osobně až tak nelákalo, ale většina hlasujících to má jinak. Poslední prázdninové téma bude tedy věnováno lásce, která má mnoho podob. Co/koho máte rádi nebo dokonce milujete? Je pro vás rozdíl mezi těmito dvěma slovy opravdu velký nebo naopak?

~Printscreen z 23. 8. 2015 v 22:33~

Nové TT: Jak nemyslet

17. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Dnes se výhrou na celé čáře pyšní téma Jak nemyslet. Nedivím se, kdo by také chtěl v těch vedrech myslet? Naštěstí se zdá, že teď už to bude lepší, což je jen dobře. Při tvoření článků bude nějaké to myšlení potřeba. Téma opět pochází od skvělé návrhářky témat Wlcky.

Možná jste si všimli, že blog.cz má prázdniny. Je tedy pravděpodobné, že téma na hlavní stránce nebude změněno. V takovém případě bychom příští pondělí udělali druhý výběr na téma Vnitřní démon a téma jak nemyslet by pak platilo od 24.8, kdy už bude mít blog.cz po prázdninách. Aktuální anketa by samozřejmě běžela také dál a v ní zvolené téma by bylo až na týden 31.8 - 6.9. Tak uvidíme, ale bude lepší počítat s tímto scénářem.

Aktualizace: téma na hlavní stránce bylo změněno, takže vše poběží jako vždy.

~Printscreen z 17. 8. 2015 v 2:03~

Nové TT: Vnitřní démon

10. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Nejdříve se zdálo, že budete psát o tom, co znamená být dokonalý, ale nakonec toho téma o několik hlasů předběhl Vnitřní démon. Každý z nás nějakého má. Zkuste se nad tím trochu zamyslet a ukažte nám svého nebo své vnitřní démony v textové, případně i jiné, podobě.
Aktualizace: Stejně jako minulé výherní téma, i toho navrhla Wlcky.

~Printscreen z 10. 8. 2015 v 0:21~

Nové TT: Emoce a jiné nesmysly

3. srpna 2015 v 6:00 | Snapeova
Školákům už utekla první půlka prázdnin, mně zrovna ubíhají dny dvoutýdenní dovolené. V tomto týdnu nás mají potkat opravdu velká horka. Tak doufám, že nikdo z vás si neuvaří mozek, až bude přemýšlet nad článkem k tématu Emoce a jiné nesmysly, které tentokrát vyhrálo. Emoce nás ovlivňují ať chceme nebo ne, ale pojmenovali byste je jako nesmysly? Věřím, že tací se najdou a zároveň i jejich opaky. Tak směle do tvoření článků!
Autora tématu vám tentokrát neprozradím a bohužel asi ani v příštích dvou vyhlášeních. Sestavila jsem si pár anket dopředu a vyčerpané komentáře smazala. Ovšem v administraci se mi je prostě nedaří dohledat. Minule jsem bez problému procházela všechny komentáře, tak jsem usoudila, že se nemusím bát, že autora nedohledám. Pro příště tedy zůstanu u starého způsobu, který jsem používala doposud.

Aktualizace: Téma navrhla blogerka Wlcky.

~Printscreen z 2. 8. 2015 v 21:32~

Nové TT: Strašidla pod postelí

27. července 2015 v 6:00 | Snapeova
Tentokrát naprosto jednoznačně zvítězila Strašidla pod postelí. Jako první mě napadá nějaká strašidelná pohádka, ale toto téma má velký potenciál využití, takže jsem si jistá, že si rozhodně přečteme víc než jen pohádky nebo historky z dětství.
Téma navrhla Wlcky.

~Printscreen z 26. 7. 2015 v 22:57~

Nové TT: Jít s davem

20. července 2015 v 6:00 | Snapeova
Celý týden jsem sledovala velmi vyrovnaný souboj mezi tématy Něco si přej a Jít s davem. V posledních dvou dnech se o výsledku definitivně rozhodlo a nakonec vyhrál můj favorit. Jít s davem nebo ne? Velmi mě zajímají vaše názory. Je jisté, že zde se neshodnete, podobně jako u uprchlíků. Každý zaujímá jiný postoj a já se na tu rozmanitost ve vašich čáncích těším. Toto téma navrhla Cornelie Katniss Mandy.

~Printscreen z 20. 7. 2015 v 0:36~

Nové TT: Naděje/Uprchlíci

13. července 2015 v 6:00 | Snapeova
Naděje je tu s námi pořád, je to světlo na konci tunelu. Já si třeba myslím, že někdy smýšlím pesimisticky, ale vlastně téměř nikdy naději neztrácím. I když spěchám na vlak a vím, že jsem z práce vyrazila příliš pozdě, než abych to ještě mohla stihnout, stejně jdu rychle a doufám v malé zpoždění :D. A takto je to u mnoha věcí. Naděje je důležitá. Rozhodně se jí nevzdávejte a napište nám o ní mnoho skvělých článků. Téma navrhla Wlcky.

Aktualizace: Jelikož téma Naděje bylo v roce 2010, hlavní admin ho změnil na téma Uprchlíci. Pokud někdo chce raději psát o naději, můžete nám své články posílat do komentářů. Když budou zajímavé, rádi je také zařadíme do výběru.

~Printscreen z 12. 7. 2015 v 23:40~

Nové TT: Život ve snu

6. července 2015 v 6:00 | Snapeova
Dost z vás chtělo sdělit svůj názor na to, co si myslíte o čemkoliv, co by vás napadlo, ale více z vás zaujalo téma Život ve snu, které navrhl(a) Chlapeček s plyovou maskou. Tentokrát vyhrálo opravdu pěkné téma a nás velmi zajímá v jakém snu žijete vy? V jakém byste chtěli žít nebo naopak nechtěli?
Doufám, že i tentokrát přispějete do výběru články svých favoritů, tak bohatě, jako u minulého tématu.

~Printscreen z 5. 7. 2015 v 22:20~

Nové TT: Nikdy

29. června 2015 v 6:00 | Snapeova
Se značným náskokem tentokrát vyhrálo téma Nikdy od Lady Nicole. Nikdy byste nikoho nezabili? Nikdy nesníte brouka? Nikdy nevstoupíte na palubu letadla? Nikdy nebudete mít rádi psy? Nikdy neříkáte nikdy? Co sedí na vás? Toto téma se dá pojmout takřka jakkoliv, takže očekávám, že článků se vyrojí hodně a budou rozmanité, aby stejně rozmanitý mohl být i příští výběr vašich článků.
~Printscreen z 29. 6. 2015 v 0:20~

 
 

Reklama


Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.