Aktuální téma je: 50 odstínů mne

Témata

Nové TT: Ďábelští lidé s andělskou tváří

20. října 2014 v 6:00 | Yima
Dovolte, abych vám nejdříve představila naše nové výběrčí článků! Jsou jimi Jamie, Kika, SteeveX, Yasminn a Toni. Koneckonců, můžete si je proklepnout. Připomínám, že rozvrh, kdy kdo vybírá články, je v menu.
A teď to nové téma! Je jím Ďábelští lidé s andělskou tváří, které navrhla Aurélie.
//printscreen pořízen ve 21:19

Nové TT: Jeden den, který bych rád(a) změnil(a)

13. října 2014 v 6:00 | Yima
Jeden den, který bych rád(a) změnil(a) je nové téma týdne, které navrhla Saru. Tak jsem zvědavá, jaké zajímavé časové smyčky vymyslíte do svých povídek, na jaké nejhorší dny svých životů si vzpomenete a co na nich změníte. Printscreen byl pořízen ve 21:44.
Upozorňuji, že hledáme nové posily pro vybírání článků na téma týdne. TADY

Nové TT: Má smysl něco plánovat?

6. října 2014 v 6:00 | Tea
Do nového pracovního a školního týdne zdravíme a hned ze začátku se zeptám: Máte na tento týden krom psaní článku na TT, něco v plánu?
Říká se, že celý život člověk stráví u plánování, místo konání.
Když člověk hodně plánuje a těší se, příjde zklamání, ale vůbec nic neplánovat a žít jen ze dne na den, taky není ideální, tak.. Má smysl něco plánovat? Tohle výherní téma navrhla: Vendy.

Printscreen v 20:00

Nové TT: Platonická láska (2)

29. září 2014 v 6:00 | Yima
Platonická láska, navrhla Edona. Anketa z minulého týdne, ano, opravdu je to aktuální.

Rozhodnutí o TT- Učím se žít (3)

23. září 2014 v 13:27 | Tea
Zdravím všechny přítomné, čekající na konečné rozhodnutí, jak to teda tento týden bude.
Je nám všem upřímně líto, že to musíme neustále měnit a přizpůsobovat administraci blogu, ale nechceme žádné zmatky a tak nás prosím pochopte.
Konečné logické rozhodnutí zní tedy: Nové TT na tento týden zůstává téma správně z minulého týdne: Učím se žít.
Je to proto, aby se nestalo, to co minulý týden.
Na nové téma Učím se žít, napsalo článek jen pár lidí a my neměli moc možností vybírat, přece jen každý, kdo nezná naší stránku, píše na téma, které vidí na hlavní stránce.

TT- Platonická láska bude automaticky příští týden znovu zveřejněno a anketa pochopitelně zůstává pro hlasování i na další týden, výsledky teda nezobrazíme v pondělí 29.9., ale až 6.10 s Tématem, které vyhraje novou anketu.
Aby nastal konečně normální zobrazení TT na hlavní stránce.
Kdo se teď bouří, že na TT Učím se žít článek napsaný má, berte to prosím ohleduplně, můžete zkusit napsat druhý článek z jiného pohledu, než jste psali minulý týden.

Doufáme, že ve Výběru článků se vyskytne mnoho více zajímavějších článků. než tento týden, kdy byl výběr bohužel menší.
Články můžete přídávat zde pod tento článek nebo pod článkem z pondělka, kde bylo vyhlášené Platonická láska, ale jednodušší budou Vaše odkazy na články zde.
Hezký týden s Tématem týdne Učím se žít.

Nové TT: Platonická láska

22. září 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás!
Tak tu je nové téma týdne, jímž je Platonická láska, které navrhla Edona. Prinscreen byl pořízen ve 21:32.

A teď informace, jak to bude. Jestliže do úterý nebude na hlavní stránce zase nové téma, tak to uděláme tak, jako minulý týden. Pokyny ale přidám až v úterý, do té doby dejme blogu šanci.

Nové TT: Učím se žít (2)

16. září 2014 v 22:14 | Yima
A nic se nestalo.
Po správci blogu jako by se slehla zem. Články dne nepřibývají, nejde se přihlásit přes Chrome a Operu (nebo už ano?) a hlavně už nějakou dobu není změněné téma týdne.
V komentářích u minulého článku jste psali své návrhy. A já myslím, že je to dobrý nápad. To, že TT není změněno oficiálně, neznamená, že my budeme muset být i nadále nečinní! Proto můžete psát na téma týdne Učím se žít. O svém článku dáte vědět jedním ze dvou následujících způsobů.

1) Přidejte článek k tématu týdne Za hranicí reality, ale s tím, že tam (nejlépe Caps Lockem) nahoru napíšete následující kouzelnou formulku: ČLÁNEK JE PŘIŘAZEN K TÉMATU TÝDNE "UČÍM SE ŽÍT". Tím všichni poznáme, že patříte mezi nás, že článek má cenu číst a spekulovat o tom, zda by mohl být zařazen do výběru. Po té kouzelné formulce udělejte tak jeden, dva entery a můžete se klidně pustit do psaní samotného obsahu.

2) Přidejte článek buď k tématu, nebo normálně, to je úplně na vás, protože to není rozhodující. Nemusíte tam psát, že je článek přiřazen k TT, zkrátka tu kouzelnou formulku, stačí, když pod tento článek hodíte odkaz. My budeme potom počítat s tím, že si to máme přečíst.

Kvůli možnosti druhé tu máme menší problém, co se týče vašeho výběru článků. Ale není třeba panikařit, věšet hlavu, zůstaňte v klidu. Prosím vás, abyste články, které vyberete, dávali výhradně jen ke článku s minulým výběrem, tedy SEM.

Příští týden to uděláme tak, že vyhlásíme téma, které zvítězí v anketě "z minulého týdne". Pokud v úterý odpoledne nebude nastavené, zase se uchýlíme k této cestě. Je ale zbytečné, abychom to takto dělali hned v pondělí ráno, když je možné, že téma bude změněno.

Doufám, že je všechno jasné. V případě jakýchkoli dotazů se ptejte v komentářích, pokusím se vám odpovědět co nejrychleji, ale nebudu kvůli vám vzhůru nonstop. :D
Ještě bych vás chtěla poprosit, kdybyste třeba na svých blozích, na konci článku k TT, nebo v něčem podobném dávali odkaz na tento článek a malé oznámení či upozornění, že hrajeme i bez Standy. Děkuji mnohokrát.

Nové TT: Učím se žít

8. září 2014 v 6:00 | Tea
Zdravím všechny při pondělním ránu s novým TT, dnešní vyhlášení TT byla pro mě docela fuška, protože celý den šlo šlatně se zde přihlásit a mně jediné se to podařilo a tak vyhlášení zůstalo na mně a má zkušenost s tímhle byla naprosto nulová, tak za nějaké překlepy se předem omlouvám.
Nové TT vyhrálo v anketě: Učím se žít od blogerky Elle

Printscreen pořízen v 22:22

Téma týdne 15.9. - 21.9. bude:

Nové TT: Za hranicí reality

1. září 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás do nového školního roku!
Doufám, že jste přežili střetnutí s realitou a lidmi v ní, kteří se jen neschovávají za svými blogy, že jste vyvázli živí a zdraví a že teď tedy můžete zase sedět doma a kontrolovat nové téma týdne. Tím je téma Za hranicí reality, které navrhla zase Raina.

Nové TT: Ztracené vzpomínky

25. srpna 2014 v 6:00 | Yima
Poslední téma letošních prázdnin je tu. Už se evidentně dostáváme do podzimního splínu, protože novým tématem jsou Ztracené vzpomínky, které navrhla tvůrkyně tohoto vzhledu Raina. Ve 22:42 toto téma dostalo neuvěřitelných 58 hlasů!

Nové TT: Toulky ve hvězdách

18. srpna 2014 v 6:00 | Yima
Předposlední prázdninový týden je tady!
Na začátek bych ráda upozornila, že si můžete dát ikonku našeho blogu do menu nebo kamkoli jinam na blog, aby se o tomto blogz dozvědělo více lidí. Více informací ZDE. Měly by ještě nějaké vzhlednější přibýt.
Novým tématem pro tento týden jsou Toulky ve hvězdách, které navrhla Edona. Printscreen pořízen ve 22:08.

Nové TT: Oblíbená píseň

11. srpna 2014 v 6:00 | Yima
Jak jsem říkala minulý týden, dnešní téma týdne bylo druhé o dva hlasy v minulé anketě. Někteří toto téma uvítali, jiní se zase bouřili. Tak já vám něco povím - vám se člověk nikdy nezavděčí. Jednou, když je to těsně, a my to nedáme na další téma, tak jsou někteří naštvaní, protože "tak se to dělalo na minulém TT". A pak to tak teda uděláme a je naštvaná druhá polovina. Tak to prostě občas uděláme tak a občas zase onak. Dneska je tu zase regulérní anketa.
Na tento týden tu máme téma Oblíbená píseň, které navrhla Dena Hviezdička.
A ještě jedna věc na konec: Nezapomeňte se dívat v noci na oblohu, už by měly padat hvězdy. A zrovna zítra by to mělo být nejhezčí a největší. Tak si něco přejte a mějte se fanfárově. :)

Nové TT: Kouzelná země

4. srpna 2014 v 10:21 | Yima
Ahoj!
Polovina prázdnin za námi, už jen srpen a do školy. Tak pro zahnání prázdninové nudy tu je téma Kouzelná země, které navrhla Ilon-Ká**. Zároveň vysvětlení, proč tu není anketa na další týden. V minulosti byly stížnosti, že když nějaké téma vyhrálo jen o kousek, že vy to za tím mělo být na další týden. Okej, tak automaticky příští týden bude téma Oblíbená píseň, které bylo vždy v těsném závěsu za dnešním vítězným.

Nové TT: Zlo a dobro

28. července 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Pro dnešní týden vyhrálo téma Zlo a dobro, které navrhla Allis:*. Doufám, že vyplodíte zajímavé články a zvolíte zajímavé téma pro týden nadcházející. Printscreen byl pořízen ve 22:21.

Nové TT: Uvězněn ve vlastní kůži

21. července 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás z tábora, lidičkové!
Doufám, že se máte skvěle, protože já ano, jen jsem zakopla o strom a to se prostě občas stává, že. Užívejte si tedy také, tábory a dovolené a úplně všechno. Dneska má pršet, tak to využijte ke čtení článků.
Tématem pro tento týden je Uvězněn ve vlastní kůži, printscreen pořízen ve 23:29. Toto téma navrhla Plačící anděl.

Nové TT: Ošklivé káčátko

14. července 2014 v 6:00 | Host
Krásné ráno!
Přidávám vám nové TT, protože nikdo z působících adminek nemohl, tento úkol padl na mě, takže snad poprvé se vám stalo, že TT vyhlašuje kluk. Téma "Coming out" bylo celkem úspěšné pro českou LGBT scénu, protože zde bylo pár coming outů, pár motivačních článků a pár článků, které vysvětlovali rozdíly mezi sexualitami. Za to vám všem děkuji.
Vyhrálo téma týdne Ošklivé káčátko, které navrhla Rien Toute. Printscreen pořízen Neděle 13.7. ve 21:53 :

Nové TT: Coming out

7. července 2014 v 9:39 | Yima
Zdravím vás u prvního tématu vyhlášeného v červenci!
Doufám, že si užíváte léto a prázdniny a že neumíráte tím nehorázným vedrem jako já.
Omlouvám se, že nové téma i s anketou přidávám až teď. Kolem půlnoci jsem přišla z letňáku, že to udělám, ale nefungoval nám internet. Vyhrálo téma Coming out, které navrhla Arvari. Printscreen byl pořízen v 9:36 dnes.

Nové TT: Vliv

30. června 2014 v 6:00 | Yima
Přeji krásné prázdniny!
Užívejte si u moře, na horách, po památkách, na výletech a na táborech, při učení, při čemkoli. Hlavně nezapomeňte, že je tu pořád možnost psát na téma týdne. Tématem pro následující týden je Vliv, které navrhla blogerka s blogem na adrese osobnivesmir.blog.cz

//printscreen ve 22:49

Nové TT: Originalita neroste na stromech

23. června 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Poslední týden školního roku, nové téma týdne, které navrhla Terka M., jímž je Originalita neroste na stromech. Jsem zvědavá, co originálního napíšete. Zároveň vám přeji krásné prázdniny, vám pracujícím krásné chvíle dovolených.

//printscreen v 22:08

Nové TT: Píšu ti

9. června 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj, lidičkové!
Vítám vás do nového týdne v novém složení. Přesný rozpis je v menu, jen zmíním, kdo nám tu vlastně zbyl. Teu, Terka M., Lenča, Yima, @Mia, Nits a Eliza. Možná se k nám ale ještě přidá i Kiwi Zelená. Doufám tedy, že už to tu teď pošlape, jak má, a nebudou problémy.
Nyní se dostáváme k podstatnému. Téma týdne na tento týden se rozhodovalo dodatečně a jen v komentářích. Také to nebylo klasicky z pěti možností, ale jen ze dvou a to z témat, která už v anketách byla, ale byla těsně za vítězným. Byla to témata Píšu ti a Lidé v minulosti a dnes. Vyhrálo téma Píšu ti, které dostalo 12 hlasů, Lidé v minulosti a dnes dostalo jen 2 hlasy. Přeji originální nápady a dobře zpracované články!

Nové TT: Takový ten pocit

3. června 2014 v 6:37 | HellieG
Tento týden opravdu jen velice těsně vyhrálo téma Takový ten pocit, které porazilo jen o 2 hlasy téma Píšu ti. Téma je od Anchor a už teď ůžete hlasovat pro nové téma pro příští týden. Omlouvám se za zpoždění s vyhlašováním tématu, ale musela jsem uzavírat znáku z matematiky (snad školoupovinní pochopí :D).

Nové TT: Černá ovce

25. května 2014 v 23:43 | HellieG
Vážení a milí blogeři,
opět se Vám po týdnu hlásíme s novým tématem, které jste si sami vybrali. S náskokem čtyři hlasy nad tématem "Pšššt" vyhrála "Černá ovce" od blogerky Scrat (scan kolem půlnoci). A toto téma vymyslela Scrat. A samozřejmě už teď můžete hlasovat pro téma na příští týden.

Nové TT: Svět za zrcadlem

19. května 2014 v 6:00 | Mikayla
Zdravíme vás!
Vítám vás u dne otevřené diskuse, tak diskutujte, diskutujte, ale hlavně hlavně se u toho nepobijte. Novým tématem, které jste si vybrali a které navrhla Kariol, je Svět za zrcadlem. Nyní si budete vybírat už poslední téma týdne na květen, potom tradááá, bude Den dětí.

Nové TT: Když mi bylo pět

12. května 2014 v 6:00 | @Mia
Zdravím!
Dnes je to přesně 130 let od smrti Bedřicha Smetany a na Blog.cz začíná nové TT Když mi bylo pět. Toto téma navrhla Christiiinka. Snad se vám na něj bude dobře tvořit a vymýšlet. Můžete také hlasovat o tématu na příští týden.

(printscreen ve 20:45)

Nové TT: Styl

5. května 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím,
ráda bych vás přivítala u nového týdne, rovnou v den výročí Květnového povstání českého lidu. A máte tu i nové téma týdne, kterým je Styl. Toto téma navrhla Mary. Anketa je uložena v 0:14 dnes ráno. Doufám, že vytvoříte zajímavé články a vyberete si na další týden téma, na které se vám bude dobře psát.
 
 

Reklama


Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.