Aktuální téma je: Televize je zbytečná

Témata

Nové TT: Ztracené vzpomínky

25. srpna 2014 v 6:00 | Yima
Poslední téma letošních prázdnin je tu. Už se evidentně dostáváme do podzimního splínu, protože novým tématem jsou Ztracené vzpomínky, které navrhla tvůrkyně tohoto vzhledu Raina. Ve 22:42 toto téma dostalo neuvěřitelných 58 hlasů!

Nové TT: Toulky ve hvězdách

18. srpna 2014 v 6:00 | Yima
Předposlední prázdninový týden je tady!
Na začátek bych ráda upozornila, že si můžete dát ikonku našeho blogu do menu nebo kamkoli jinam na blog, aby se o tomto blogz dozvědělo více lidí. Více informací ZDE. Měly by ještě nějaké vzhlednější přibýt.
Novým tématem pro tento týden jsou Toulky ve hvězdách, které navrhla Edona. Printscreen pořízen ve 22:08.

Nové TT: Oblíbená píseň

11. srpna 2014 v 6:00 | Yima
Jak jsem říkala minulý týden, dnešní téma týdne bylo druhé o dva hlasy v minulé anketě. Někteří toto téma uvítali, jiní se zase bouřili. Tak já vám něco povím - vám se člověk nikdy nezavděčí. Jednou, když je to těsně, a my to nedáme na další téma, tak jsou někteří naštvaní, protože "tak se to dělalo na minulém TT". A pak to tak teda uděláme a je naštvaná druhá polovina. Tak to prostě občas uděláme tak a občas zase onak. Dneska je tu zase regulérní anketa.
Na tento týden tu máme téma Oblíbená píseň, které navrhla Dena Hviezdička.
A ještě jedna věc na konec: Nezapomeňte se dívat v noci na oblohu, už by měly padat hvězdy. A zrovna zítra by to mělo být nejhezčí a největší. Tak si něco přejte a mějte se fanfárově. :)

Nové TT: Kouzelná země

4. srpna 2014 v 10:21 | Yima
Ahoj!
Polovina prázdnin za námi, už jen srpen a do školy. Tak pro zahnání prázdninové nudy tu je téma Kouzelná země, které navrhla Ilon-Ká**. Zároveň vysvětlení, proč tu není anketa na další týden. V minulosti byly stížnosti, že když nějaké téma vyhrálo jen o kousek, že vy to za tím mělo být na další týden. Okej, tak automaticky příští týden bude téma Oblíbená píseň, které bylo vždy v těsném závěsu za dnešním vítězným.

Nové TT: Zlo a dobro

28. července 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Pro dnešní týden vyhrálo téma Zlo a dobro, které navrhla Allis:*. Doufám, že vyplodíte zajímavé články a zvolíte zajímavé téma pro týden nadcházející. Printscreen byl pořízen ve 22:21.

Nové TT: Uvězněn ve vlastní kůži

21. července 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás z tábora, lidičkové!
Doufám, že se máte skvěle, protože já ano, jen jsem zakopla o strom a to se prostě občas stává, že. Užívejte si tedy také, tábory a dovolené a úplně všechno. Dneska má pršet, tak to využijte ke čtení článků.
Tématem pro tento týden je Uvězněn ve vlastní kůži, printscreen pořízen ve 23:29. Toto téma navrhla Plačící anděl.

Nové TT: Ošklivé káčátko

14. července 2014 v 6:00 | Host
Krásné ráno!
Přidávám vám nové TT, protože nikdo z působících adminek nemohl, tento úkol padl na mě, takže snad poprvé se vám stalo, že TT vyhlašuje kluk. Téma "Coming out" bylo celkem úspěšné pro českou LGBT scénu, protože zde bylo pár coming outů, pár motivačních článků a pár článků, které vysvětlovali rozdíly mezi sexualitami. Za to vám všem děkuji.
Vyhrálo téma týdne Ošklivé káčátko, které navrhla Rien Toute. Printscreen pořízen Neděle 13.7. ve 21:53 :

Nové TT: Coming out

7. července 2014 v 9:39 | Yima
Zdravím vás u prvního tématu vyhlášeného v červenci!
Doufám, že si užíváte léto a prázdniny a že neumíráte tím nehorázným vedrem jako já.
Omlouvám se, že nové téma i s anketou přidávám až teď. Kolem půlnoci jsem přišla z letňáku, že to udělám, ale nefungoval nám internet. Vyhrálo téma Coming out, které navrhla Arvari. Printscreen byl pořízen v 9:36 dnes.

Nové TT: Vliv

30. června 2014 v 6:00 | Yima
Přeji krásné prázdniny!
Užívejte si u moře, na horách, po památkách, na výletech a na táborech, při učení, při čemkoli. Hlavně nezapomeňte, že je tu pořád možnost psát na téma týdne. Tématem pro následující týden je Vliv, které navrhla blogerka s blogem na adrese osobnivesmir.blog.cz

//printscreen ve 22:49

Nové TT: Originalita neroste na stromech

23. června 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Poslední týden školního roku, nové téma týdne, které navrhla Terka M., jímž je Originalita neroste na stromech. Jsem zvědavá, co originálního napíšete. Zároveň vám přeji krásné prázdniny, vám pracujícím krásné chvíle dovolených.

//printscreen v 22:08

Nové TT: Píšu ti

9. června 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj, lidičkové!
Vítám vás do nového týdne v novém složení. Přesný rozpis je v menu, jen zmíním, kdo nám tu vlastně zbyl. Teu, Terka M., Lenča, Yima, @Mia, Nits a Eliza. Možná se k nám ale ještě přidá i Kiwi Zelená. Doufám tedy, že už to tu teď pošlape, jak má, a nebudou problémy.
Nyní se dostáváme k podstatnému. Téma týdne na tento týden se rozhodovalo dodatečně a jen v komentářích. Také to nebylo klasicky z pěti možností, ale jen ze dvou a to z témat, která už v anketách byla, ale byla těsně za vítězným. Byla to témata Píšu ti a Lidé v minulosti a dnes. Vyhrálo téma Píšu ti, které dostalo 12 hlasů, Lidé v minulosti a dnes dostalo jen 2 hlasy. Přeji originální nápady a dobře zpracované články!

Nové TT: Takový ten pocit

3. června 2014 v 6:37 | HellieG
Tento týden opravdu jen velice těsně vyhrálo téma Takový ten pocit, které porazilo jen o 2 hlasy téma Píšu ti. Téma je od Anchor a už teď ůžete hlasovat pro nové téma pro příští týden. Omlouvám se za zpoždění s vyhlašováním tématu, ale musela jsem uzavírat znáku z matematiky (snad školoupovinní pochopí :D).

Nové TT: Černá ovce

25. května 2014 v 23:43 | HellieG
Vážení a milí blogeři,
opět se Vám po týdnu hlásíme s novým tématem, které jste si sami vybrali. S náskokem čtyři hlasy nad tématem "Pšššt" vyhrála "Černá ovce" od blogerky Scrat (scan kolem půlnoci). A toto téma vymyslela Scrat. A samozřejmě už teď můžete hlasovat pro téma na příští týden.

Nové TT: Svět za zrcadlem

19. května 2014 v 6:00 | Mikayla
Zdravíme vás!
Vítám vás u dne otevřené diskuse, tak diskutujte, diskutujte, ale hlavně hlavně se u toho nepobijte. Novým tématem, které jste si vybrali a které navrhla Kariol, je Svět za zrcadlem. Nyní si budete vybírat už poslední téma týdne na květen, potom tradááá, bude Den dětí.

Nové TT: Když mi bylo pět

12. května 2014 v 6:00 | @Mia
Zdravím!
Dnes je to přesně 130 let od smrti Bedřicha Smetany a na Blog.cz začíná nové TT Když mi bylo pět. Toto téma navrhla Christiiinka. Snad se vám na něj bude dobře tvořit a vymýšlet. Můžete také hlasovat o tématu na příští týden.

(printscreen ve 20:45)

Nové TT: Styl

5. května 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím,
ráda bych vás přivítala u nového týdne, rovnou v den výročí Květnového povstání českého lidu. A máte tu i nové téma týdne, kterým je Styl. Toto téma navrhla Mary. Anketa je uložena v 0:14 dnes ráno. Doufám, že vytvoříte zajímavé články a vyberete si na další týden téma, na které se vám bude dobře psát.

Nové TT: Závislosti

28. dubna 2014 v 6:00 | Yima
Ahoj!
Tak, dalším tématem je Závislosti, které navrhla Edona stejně jako téma Knihomolství. A pro co budete hlasovat na další týden? A jaké články z tohoto týdne vás zaujmou? Tak nám je sem zase napište. :)

//printscreen ve 21:17

Nové TT: Tóny písně

21. dubna 2014 v 6:00 | Marrei
Pěkné pondělí přeji!
Máme tu nový týden a s ním i nové téma týdne, které navrhla Karin. Výsledky jsou uloženy z 20:02. Ať se vaše múza zbytečně neschovává. :)

Nové TT: Knihomolství

14. dubna 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Tak vás tu vítám u nového tématu týdne, jímž je Knihomolství, a které navrhla Edona. Výsledky jsou uloženy z 22:26.
Potom bych chtěla ještě říct jednu věc. Arthur od nás odchází kvůli tomu, že nemá čas. Místo ní bude středeční články vybírat Barča.

Nové TT: Město v oblacích

7. dubna 2014 v 6:00 | Yim
Zdravím!
Přeji krásný měsíc duben, krásný zbytek školního roku, který se kvapem blíží. Jak se tak dívám, příští týden je v anketě jen jedno téma, které by se dalo přirovnat k těm posledním, ostatní jsou zase trochu jiné, tak jsem zvědavá, co zvítězí tentokrát. Pro tento týden je to tedy Město v oblacích, které navrhla Karin.
//printscreen v 21:11//

Nové TT: Život mimo Zemi

31. března 2014 v 6:00 | Yima
Ahojte!
Tak a je to tu. Další měsíc za námi, zítra apríl. Dnes nám zase začíná další téma týdne a jak jste si již mohli všimnout, je jím Život mimo Zemi, které navrhl crazyWolf (Nenavrhl už něco? Je mi povědomý.). Teď se nám to tu začíná hemžit sci-fi tématy, za která by se dala považovat i některá témata na příští týden. Tak uvidíme, co vyhraje tentokrát.
//printscreen v 0:10//

Nové TT: Cestování časem

24. března 2014 v 6:00 | Yima
Vítám vás do nového týdne,
jsem tu, abych vám oznámila nové téma týdne, jímž je Cestování časem. Takže budeme muset znovu zklamat hogretu, která si už v komentáři u Lapače snů stěžovala, že tu máme samé filozofická témata a žádné názorové věci. Pomalu si to taky začínám myslet, ale co, nikdo s tím nic nenaděláme, ale tak třeba se nám za nějaký čas poštěstí. :)
Téma Cestování časem navrhl crazyWolf, které dostalo k času 22:36 celých 49 hlasů. Tak uvidíme, co se vám na to povede vytvořit a co si zvolíte do dalšího týdne.

Nové TT: Lapač snů

17. března 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím vás!
Na začátek bych vám chtěla oznámit změnu v něčem, čeho vlastně stejně nikdo nevyužívá, totiž váš výběr článků. Od tohoto týdne bude probíhat váš výběr v komentářích u starého výběru.
Dále jsou tu výsledky ankety. Víte co? Když jsem o půl desáté chtěla printscreenout anketu a potom nastavit článek, nepovedlo se, nýbrž téma Lapač snů a Lidé v minulosti a dnes měla obě dvě 30 hlasů. Tak jsem čekala a naštěstí jsem nemusela čekat dlouho a vyhrálo téma Lapač snů. Ale jelikož je o téma Lidé v minulosti a dnes asi opravdu zájem, najdete ji proto v další anketě někdy kolem letních prázdnin. Doufám, že všichni hlasatelé pro Lidi budou moct něco napsat i pro téma, které zvítězilo, a my si přečteme krásné další články. Navrhla ho blogerka Micha K..
Hodně štěstí. :)

Nové TT: Ohlušující ticho

10. března 2014 v 6:00 | Yima
Zdravím!
Všem slečnám, dámám a ženám přeji zpětně krásný svátek žen.
Dále bych vám chtěla říct jednu novinku. Protože Bruz a Kapuletová se nám (takřka) nezapojovaly a nevybíraly, tak jsme si mezi sebe místo nich vzaly Marrei, která bude vybírat v úterý, a Mikaylu, která si na povel bere sobotu.
V průběhu týdne jsme se vás ptali, jestli byste chtěli výjimečné téma týdne a to něco o Ukrajině. Vaše odpověď byla (v 20:24) taková:

Proto tu teď máme téma týdne Ohlušující ticho, které navrhla Nemesis Moriko! Oproti tomu, jaké byly výsledky minulých anket, jsou tyto poměrně vyrovnané, viďte? Doufám, že vznikne spoustu zajímavých a inspirativních článků. (printscreen ve 20:23) Připomínám, že sem do komentářů můžete psát vaše tipy.


Nové TT: Téma, o kterém se nemluví

3. března 2014 v 6:00 | Yima
Vítám vás v novém týdnu! Doufám, že se máte báječně a užíváte si vlídnějšího počasí, než by se od zimy očekávalo. Také doufám, že jste spokojeni s TT "Téma, o kterém se nemluví", které navrhla Effy Warrien, a překvapíte nás, a vlastně i všechny ostatní, báječnými články. A jaké téma vyberete na příští týden?
Znovu připomínám, že sem do komentářů můžete vkládat vaše tipy. Výběr váš i náš na téma Fantazie vyjde zase dnes přesně v poledne.

PrintSreen pořízen v 21:59.
 
 

Reklama


Vzhled vytvořila www.raina.blog.cz | Všechna práva vyhrazena.